Neler Yeni

Laptobum Fifa da kasmıyorken ETS 2 de kasıyor yardım edin

neoxtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsa
Arkadaşlar öncelikle laptobum bir oyuncu laptobu değil ama fifa 23 fs 22 gibi oyunları drop yemeden 30-60 fps oynatıyor ama Ets 2 ye girdiğim zaman işlemci kullanımı %30 u geçmiyor ve drop yiyorum ilk önce belki crack olduğu içindir dedim ve oyunu satın aldım ama hala kasma ve aynı sorun devam ediyor belki windows 11 ile alakalıdır dedim windows 10 a geçiş yaptım ama sonuç hiç bir şekilde değişmedi nasıl drop yememesini sağlayabilirim.

Not: işlemcim herhangi bir şekilde ısınmıyor soğutucu kullanıyorum

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar öncelikle laptobum bir oyuncu laptobu değil ama fifa 23 fs 22 gibi oyunları drop yemeden 30-60 fps oynatıyor ama Ets 2 ye girdiğim zaman işlemci kullanımı %30 u geçmiyor ve drop yiyorum ilk önce belki crack olduğu içindir dedim ve oyunu satın aldım ama hala kasma ve aynı sorun devam ediyor belki windows 11 ile alakalıdır dedim windows 10 a geçiş yaptım ama sonuç hiç bir şekilde değişmedi nasıl drop yememesini sağlayabilirim.

Diz üstü enerji tasarrufu açıksa drop yiyebilirsin

neoxtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsa
Diz üstü enerji tasarrufu açıksa drop yiyebilirsin
yüksek performansta
Mesaj otomatik birleştirildi:

MX230 60 FPS oynuyorum.
işte ben neden oynayamıyorum 2 hafta önce bir şey oldu drop girmeye başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

az önce bir şey daha fark ettim işlemcim genel olarak oyunlarda %50 üstünü görmüyor ekran kartım ise %100 oluyor ve kasmalar meydana geliyor valorant da işlemci kullanımını max %58 gördüm fs 22 de işlemci kullanımın max %49 gördüm ets 2 de işlemci kullanımını max %35 gördüm işlemci kullanımım az olduğu için drop yiyorum galiba

Son düzenleme:
Top Bottom