Neler Yeni

Laptop açılmıyor sorunu

MertcanC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mertcan çevik
Arkadaşlar bundan birkaç ay önce pc şifresini unuttuğum için format atmam gerekiyor du çok denedim şifreyi kırmayı filan ama olmadı bende en son çare format atim dedim ve biosa girdim usb yi taktim işletim sisteminin bir kısmı silindi ama hepsi değil sonra ben format atacakken baktım ki usb de w10 dosyaları yokmuş sonra iptal ettim ve artık pc power tuşuna basınca ekranda ışık beliriyor ama Windows logosu gelmiyor sonradan usb den w10 dosyalarını indirdim tekrardan format denedim ve bu seferde biosda açılıyor ama format atarken yeniden başlatmak istediğinde yeniden başlat diyorum yine aynı ekran geliyor açılmıyor ne yapabilirim .

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
eren kılıçoğlu
Arkadaşlar bundan birkaç ay önce pc şifresini unuttuğum için format atmam gerekiyor du çok denedim şifreyi kırmayı filan ama olmadı bende en son çare format atim dedim ve biosa girdim usb yi taktim işletim sisteminin bir kısmı silindi ama hepsi değil sonra ben format atacakken baktım ki usb de w10 dosyaları yokmuş sonra iptal ettim ve artık pc power tuşuna basınca ekranda ışık beliriyor ama Windows logosu gelmiyor sonradan usb den w10 dosyalarını indirdim tekrardan format denedim ve bu seferde biosda açılıyor ama format atarken yeniden başlatmak istediğinde yeniden başlat diyorum yine aynı ekran geliyor açılmıyor ne yapabilirim .
Nasıl yani hocam Windows kurulum yerine gelebiliyormusun

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
eren kılıçoğlu

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
eren kılıçoğlu

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
eren kılıçoğlu

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
eren kılıçoğlu

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,590
İsim
eren kılıçoğlu
Böyle oldu şimdi
select disk 0 yaz sonra clean hocam kurulum yap sonra kurulum biterken sağ altta 10 saniye sonra yeniden başlatılacak derken usbyi çıkar hocam olmazsa haber ver

Top Bottom