Neler Yeni

Laptop batarya sorunum hakkın yardım istiyorum

GemideKAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yasin SERT
Herkese merhaba
ACER nitro 5 kullanıcısıyım
2 gece önce oyunum bittikten sonra kapatıp uyudum bilgisayarı ve o şekilde kaldı. Dün akşam tekrar oynamak için açtığımda bişey farketmedim ama kısa bir süre sonra kapandı. PC yi tekrar açtığımda pilinizi doldurun gibi bir uyarı aldım ama pil yüzdesi 97 idi. Ben uğraşmaya çalışırken (bu arada pil göstergesi şarj ışığı ile birini gidip gelmeye başladı) tekrar kapanıp açılmaya devam etti. Şarj kablosunu çıkarıp açmayı denediğimde düşük batarya verip açmıyor. Şarj kablosu takılıyken açılıyor fakat açtıktan sonra şarjıdan çıkardığımda kapanmıyor acayip bir şekilde yavaş çalışıyor. Bu olay bu şekilde sürerken bende Şarj kablosu takılıyken oynamaya devam ettim sürekli kapanıp açılıyordu bende aygıt yöneticisinden pili devreden çıkardığımda tekrar aynı sorunu yaşamadım. Bilgisayarı yeni aldım be çok titiz kullanıyorum yaşadığım sorun ne olabilir.

areyou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hakan Pekmez
şarj entegresi yada batarya entegresi bozulmuş ola bilir büyük ihtimal batarya entegresi bildiğim kadarıylada acer marka laptoplar çakma şarj cihazı kabl etmiyor bilginiz olsun bir laptop teknik servisine götürürsenin tahminimce 500 tl civarına hallettirirsiniz ama gaming makina diyede 2 kat fiyat çeke bilirler laptop teknik servisine götürmen tavsiyemdir

GemideKAL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yasin SERT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şarj entegresi yada batarya entegresi bozulmuş ola bilir büyük ihtimal batarya entegresi bildiğim kadarıylada acer marka laptoplar çakma şarj cihazı kabl etmiyor bilginiz olsun bir laptop teknik servisine götürürsenin tahminimce 500 TL civarına hallettirirsiniz ama gaming makina diyede 2 kat fiyat çeke bilirler laptop teknik servisine götürmen aygıt yöneticisinden pili devre dışı bıraktıktan sonra şarj ışığı yanmadığı halde hiç kapanmadan saatlerce oyun oynadım

şarj entegresi yada batarya entegresi bozulmuş ola bilir büyük ihtimal batarya entegresi bildiğim kadarıylada acer marka laptoplar çakma şarj cihazı kabl etmiyor bilginiz olsun bir laptop teknik servisine götürürsenin tahminimce 500 TL civarına hallettirirsiniz ama gaming makina diyede 2 kat fiyat çeke bilirler laptop teknik servisine götürmen tavsiyemdir
Eğer dediğiniz gibi olsaydı aygıt yöneticisinden devredışı bıraktığımda devam ettim oynamaya şarj ışığı yanmadı ve kapanmadı hiç dün gece şarjdan çıkardım beklettim şimdi şarj olmaya başladı hiç bir sorun yok gibi görünüyor kaskosu ve garantisi devam ediyor

Top Bottom