Neler Yeni

Laptop Masaüstü ile takas edilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Abdullah Yenier
Alabilirsen al mutlaka iyi bişiler param güvendesiz bişi alma sakın yada elden teslim olmadan

Param güvende ile alırsan taksitli bile alınabiliyor ama en az %10 komisyon vermek zorundasın
letgodan alırsam elden almış olucam garantisi yeni bitmiş bu rx570 in bandrolu felanda duruyor açılmamış yani sağlam miningde de kullanılmamış

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,847
İsim
göksel yurtcan
letgoda bi kaç kişide buldum ama sonra gigabyte rx 570 buldum 2300e
Mesaj otomatik birleştirildi:

üstüne para koyucam reis
hocam size attığım ilan ile görüşün derim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,847
İsim
göksel yurtcan
öyle yapıcam bakalım kasayı alalım da
Mesaj otomatik birleştirildi:

nasıl yani
güvenli e ticaret hocam sahibinden.com un yeni bir sistemi sanki hepsi burada gitti gidiyor gibi para diek satıcıya aktarılmıyor satan kişi ile görüşebilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Abdullah Yenier
güvenli e ticaret hocam sahibinden.com un yeni bir sistemi sanki hepsi burada gitti gidiyor gibi para diek satıcıya aktarılmıyor satan kişi ile görüşebilirsiniz
hatırladım hatırladım senin kartı kaydettim onu alırım olmadı şu takas olayı gerçekleşsin çok teşekkür ederim ilgin alakandan dolayı eğer bi ekstra gelişme olursa sana sorarım :D

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,847
İsim
göksel yurtcan
hatırladım hatırladım senin kartı kaydettim onu alırım olmadı şu takas olayı gerçekleşsin çok teşekkür ederim ilgin alakandan dolayı eğer bi ekstra gelişme olursa sana sorarım :D
peki hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,899
Üyeler
153,624
Son üye
AkanGame
Top Bottom