Neler Yeni

Laptop Mikrofon Jak Girişi Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
AHMET ENES ÖZKAN
Merhaba arkadaslar, Huawei matebook D15 ryzen 5 3500u 8gb ram model dizüstü bilgisayarım var. Yakın zamanda hem dışarda kullanmak hem de bilgisayarımda oyun oynamak için steelseries arctis 1 3.5mm tek jak kulaklık alacağım ancak bilgisayarima herhangi bir telefon kulaklığı taktigimda 2 seçenek cikiyor; mik girişi, kulaklık olmak üzere. Mik secersem ses hoparlörden geliyor kulaklık secersem ses karşıya laptopun mikrofonundan gidiyor( laptop mikrofonu fazla kötü) ben bu sorunu nasıl çözebilirim yardım eder mısınız?

Ekler

• IMG_20210424_005428.jpg
    IMG_20210424_005428.jpg
    63 KB · Hit: 98
  • IMG_20210424_001607.jpg
    IMG_20210424_001607.jpg
    84.4 KB · Hit: 79

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Merhaba arkadaslar, Huawei matebook D15 ryzen 5 3500u 8gb ram model dizüstü bilgisayarım var. Yakın zamanda hem dışarda kullanmak hem de bilgisayarımda oyun oynamak için steelseries arctis 1 3.5mm tek jak kulaklık alacağım ancak bilgisayarima herhangi bir telefon kulaklığı taktigimda 2 seçenek cikiyor; mik girişi, kulaklık olmak üzere. Mik secersem ses hoparlörden geliyor kulaklık secersem ses karşıya laptopun mikrofonundan gidiyor( laptop mikrofonu fazla kötü) ben bu sorunu nasıl çözebilirim yardım eder mısınız?
dönüştürücü aparatlar var linkteki gibi onlardan bulucaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunun tam tersi olucak yanlış atmışım pardon

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
AHMET ENES ÖZKAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Teşekkürler hocam

Hocam ama şöyle bir sıkıntı var benim sıkıntım pcde tek jak var ve takınca soru soruyor ya mikrofon ya kulaklık girişi çıkıyor.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Teşekkürler hocam

Hocam ama şöyle bir sıkıntı var benim sıkıntım pcde tek jak var ve takınca soru soruyor ya mikrofon ya kulaklık girişi çıkıyor.
öyle bir aparat maalesef bulamadım onun dışında jak çoğaltıcı aparat alıp 2 telefon kulaklığını birini mikrofon birini kulaklık olarak kullanabilirsin büyük ihtimal

Top Bottom