Neler Yeni

Laptop mu masaüstü mü cok kararsizim

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
ASUS ROG STRIX G15 G513RW-HF207 AMD RYZEN 7-6800H 16GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX3070TI 15.6" FHD 300Hz FREEDOS https://www.amazon.com.tr/dp/B0BNC1NXKM?ref_=cm_sw_r_apann_dp_GNAGGT2M65QQ3YWRTTES
Bunu mu dersiniz?
Toplam fiyat 43k (kulaklık vs dahil)

Anakart b760m plus
Depolama 980 pro
Kasa gt301
Psu 800w gold
Ile değiştirilmiş hali mi sizce?
(Monitör 2k 165hz olur) toplam fiyat 45k (kulaklık vs dahil)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lise 3 üm. Üni de sorun çıkarır mı acaba masa üstü

TİTAN.

80+ Platinum
ASUS ROG STRIX G15 G513RW-HF207 AMD RYZEN 7-6800H 16GB DDR5 1TB SSD 8GB RTX3070TI 15.6" FHD 300Hz FREEDOS https://www.amazon.com.tr/dp/B0BNC1NXKM?ref_=cm_sw_r_apann_dp_GNAGGT2M65QQ3YWRTTES
Bunu mu dersiniz?

Anakart b760m plus
Depolama 980 pro
Kasa gt301
Psu 800w gold

Kanka ne bölüm okuyacaksın

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka ne bölüm okuyacaksın
Şuan makine okuyorum. Solidworks, nx, catia vb uygulamalar kullanıyorum. Nasip olursa inşallah ünide de makine mühendisliğinden devam edicem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mert Menteş
Üniyi bahane ederek dizüstü aldım okula kütüphaneye adliyeye götürürüm diye fakat 1 yıl geçtikten sonra 1 yılda 5 10kez laptopu dışarı çıkardığımı fark ettim bende satıp aynı paraya kat kat daha iyi performans veren kasa topladım. Hiç oyun oynamayacaksan daha çok kişisel gelişim için kullanacaksan max 15.6inch laptop mantıklı olabilir ama ben hem oyun oynayacam hem kişisel gelişim için kullanacam diyorsan kasa daha mantıklı.

RevivâL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
S
eğer üni için ayşadığın şehiri tercih edeceksem masaüstü çok daha iyi ama farklı şehire gideceksen masaüstünün taşıması zor olur

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Bunu mu dersiniz?

Anakart b760m plus
Depolama 980 pro
Kasa gt301
Psu 800w gold

Hocam masaüstü daha perfor.ansli olurozelliklede kullandığın programlarda farkı görürsün ancak tasarım vs laptopta tadından yenmiyor daha rahat ama unide eve çıkarsan sorun olacağını sanmam ama yurt falan olursa mecburen laptop tercih sana kalıyor kral ama o bütçe baya fazla buluşturuyor ikisindende alman var bence hxjxhxhx :)

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam masaüstü daha perfor.ansli olurozelliklede kullandığın programlarda farkı görürsün ancak tasarım vs laptopta tadından yenmiyor daha rahat ama unide eve çıkarsan sorun olacağını sanmam ama yurt falan olursa mecburen laptop tercih sana kalıyor kral ama o bütçe baya fazla buluşturuyor ikisindende alman var bence hxjxhxhx :)
Jjsjdjehd

Üniyi bahane ederek dizüstü aldım okula kütüphaneye adliyeye götürürüm diye fakat 1 yıl geçtikten sonra 1 yılda 5 10kez laptopu dışarı çıkardığımı fark ettim bende satıp aynı paraya kat kat daha iyi performans veren kasa topladım. Hiç oyun oynamayacaksan daha çok kişisel gelişim için kullanacaksan max 15.6inch laptop mantıklı olabilir ama ben hem oyun oynayacam hem kişisel gelişim için kullanacam diyorsan kasa daha mantıklı.
masaüstü diz daha üniye var. üniye geçince laptoba geçersin
eğer üni için ayşadığın şehiri tercih edeceksem masaüstü çok daha iyi ama farklı şehire gideceksen masaüstünün taşıması zor olur
Teşekkürler gorusleriniz için, masa ustu daha mantikli geldi bana. Sagolun tekrardan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,779
Üyeler
147,211
Son üye
kataki
Top Bottom