Neler Yeni

Oyun ve yazılım amaçlı 70 bin TL sistem önerisi

cptlykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Yakup Karaca
kasa gt301 yerine daha geniş ve rahat bi kasa bakılabilir, soğutma için msi mag önermem lian li veya arctic 360mm bakılabilir

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
Neden intel topluyorsunuz bu paraya ? Lga 1700 devri bitiyor ileride yükseltme yapmak isteseniz anakart masrafınız da olacak. Ben am5 sistem dizdim ve performans olarak da çok iyi durumda.

KaZZeM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
EMRAH
Neden intel topluyorsunuz bu paraya ? Lga 1700 devri bitiyor ileride yükseltme yapmak isteseniz anakart masrafınız da olacak. Ben am5 sistem dizdim ve performans olarak da çok iyi durumda.

Başta da söylediğim gibi ben laptop kullanıcısıyım ve oğluma alacağım bilgisayarı. Masa üstü konusunda çok eskide kaldık. Bu yüzden sizlerden yardım talep ediyorum. Önerilerinize açığım.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Başta da söylediğim gibi ben laptop kullanıcısıyım ve oğluma alacağım bilgisayarı. Masa üstü konusunda çok eskide kaldık. Bu yüzden sizlerden yardım talep ediyorum. Önerilerinize açığım.
Oğlunuz olmak isterdim 😂

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Merhaba tekrardan iyi akşamlar yazınızı okudum 7/8 yıl demişsiniz bu sebeple direk olarak işlemci AMD olacak bu kesin AMD uzun süreli Soket desteği çok cazip oluyor ve hem oyun hemde kodlama da vs sıkıntı çıkarmayacaktir Intel sürekli olarak soket değişiyor ve ürün çeşitliliği sınırlı olmuş oluyor size güncel am5 ddr5 bir sistem toplayalım 4090 şart değil bu arada önemli olan güçlü uzun soluklu kaliteli arkanıza yaslanacağınız bir sistem olması ben başlıyorum toplamaya bitince atarım

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,052
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Toplam : 70.744tl
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır sistemde istersen yaptığım şu sistem var resimde belli oluyor çeşitli özelleştirmeler yaptım anakart işlemci sıvı soğutma PSU kasa ekran kartı vs komple değiştim ama benim yapmış olduğum bundan kat be kat daha iyi ve daha kaliteli uzun soluklu bilgin olsun 😉

Ekler

• Screenshot_2023-06-20-23-34-28-042_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-06-20-23-34-28-042_com.android.chrome.jpg
    342.9 KB · Hit: 21
Son düzenleme:
Top Bottom