Neler Yeni

Laptop Soğutucusu Nasıl

Shourd

80+ Silver

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
Hocam zamanında bende çok araştırmıştım ama harici Laptop soğutucuları çok bir işe yaramıyor bence. Ben 6 fanlı bir laptop soğutucu almıştım 1 - 2 derece anca fark etti bazen etmiyordu bile. Bilgisayarın altına bir stand alın ya da f/p uygun bir soğutucu o yeter bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Arda Özdamar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam zamanında bende çok araştırmıştım ama harici Laptop soğutucuları çok bir işe yaramıyor bence. Ben 6 fanlı bir laptop soğutucu almıştım 1 - 2 derece anca fark etti bazen etmiyordu bile. Bilgisayarın altına bir stand alın ya da f/p uygun bir soğutucu o yeter bence.
evet bende çok araştırdım aslında çok lazım değil ama havalar sıcakken ev zaten aşırı sıcak istemeden laptopta ısınıyor standtlarda hemen hemen bu paralar almışken bari fan olsun az miktar da olsa hava sirkülasyonu yapsın dedim önereceğiniz fp model var mı

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
evet bende çok araştırdım aslında çok lazım değil ama havalar sıcakken ev zaten aşırı sıcak istemeden laptopta ısınıyor standtlarda hemen hemen bu paralar almışken bari fan olsun az miktar da olsa hava sirkülasyonu yapsın dedim önereceğiniz fp model var mı
Hiç bilmiyorum inanın. YouTube dan bakın isterseniz illa video çeken vardır

Thadox

80+ Bronze

Bu ürünü almayı düşünüyorum kullanan var mı tavsiye edermisiniz hp victus 16.1inç için uyar mı
Eski bir laptop vardı harici klavye ile kullanıyordum. Üzerine 3 kat buz dolabı poşeti içinde soğuk su koyuyordum (ısındıkça değişiyordum) altına da eski kitaplardan stand yapmıştım bu sayede masaya temas etmiyordu. Son olarakta eski bir cpu fanı buldum bir kablo ile bağlayıp prize takıp uygun şekilde altına yerleştirdim. Sonuç 15-20 derece kadar fark ediyordu.
Bunu tavsiye olarak değil de yokluktan yaptığım eğlenceli bir şeyi paylaşmak olarakta görebilirsin :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,772
Üyeler
157,140
Son üye
can2634
Top Bottom