Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Kaçıranlar için Hyperx Cloud III tekrardan stokta 2549 TL

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,676
İsim
Deniz Efe
2999tl gözüküyor.Prime var
1721577685858.png

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Y K
Kingston ve HP arasında fark yok hatta HP üretim daha iyi kardeşim.

Fark var uzun kullanımda, başına gelmemiş sorunlar senin demek ki, vidalarını tutan plastik çatlayıp kırılıyor zamanla, gevşeme yapıyor, sürücüleri bile farklı

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,888
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Fark var uzun kullanımda, başına gelmemiş sorunlar senin demek ki, vidalarını tutan plastik çatlayıp kırılıyor zamanla, gevşeme yapıyor, sürücüleri bile farklı
Kardeşim 2017'den beri kafemde kullanıyorum, 2017'den 2024'e kadar tüm sene çıkan C2 ürünlerini kullandım, o kulaklık hakkında bilmediğim bir şey yok kadar az denilebilir. Menteşe çatlağı demişsin birincisi o çok sık rastlanan bir sorun değil bazı kullanıcılar yaşamış benim çok az kulaklığımda da oldu. İkincisi eskiler de çatlama oranı atıyorum 50 üründe üründe 3-4 ise yenisinde 2 felandır. Bizzat eski ve yeniyi yanyana koyup her detayını inceledim HP üretim olanlar daha iyi. Markanın savunucusu değilim, sponsorumda değil ama kulaktan dolma bilgilerle ezbere konuşuluyor, senin de ezbere konuştuğunu düşünüyorum.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Barış Okçu
Kardeşim 2017'den beri kafemde kullanıyorum, 2017'den 2024'e kadar tüm sene çıkan C2 ürünlerini kullandım, o kulaklık hakkında bilmediğim bir şey yok kadar az denilebilir. Menteşe çatlağı demişsin birincisi o çok sık rastlanan bir sorun değil bazı kullanıcılar yaşamış benim çok az kulaklığımda da oldu. İkincisi eskiler de çatlama oranı atıyorum 50 üründe üründe 3-4 ise yenisinde 2 felandır. Bizzat eski ve yeniyi yanyana koyup her detayını inceledim HP üretim olanlar daha iyi. Markanın savunucusu değilim, sponsorumda değil ama kulaktan dolma bilgilerle ezbere konuşuluyor, senin de ezbere konuştuğunu düşünüyorum.
bende karşilaştirdim hp olanlarin kali̇tesi̇ hatta ses karti bi̇le bok gi̇bi̇ tek i̇yi̇leşti̇rme mi̇krofon yonünde yapilmiş. hp olani ve ki̇ngston olani kullanmiş ve i̇ki̇ kulakliği da karşilaştirmiş bi̇ri̇si̇ olarak hp üreti̇m fi̇yasko

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,888
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam ben dün 3 bin TL'ye Cloud 3 aldım, Cloud 3 deneyimlediniz mi
Kullanmadım C-3 elimde fazladan yedek C2'ler var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende karşilaştirdim hp olanlarin kali̇tesi̇ hatta ses karti bi̇le bok gi̇bi̇ tek i̇yi̇leşti̇rme mi̇krofon yonünde yapilmiş. hp olani ve ki̇ngston olani kullanmiş ve i̇ki̇ kulakliği da karşilaştirmiş bi̇ri̇si̇ olarak hp üreti̇m fi̇yasko
Ben öyle gözlemlemedim, 200'den fazla C2 kullandım ses kartında gözlemlediğim tek sorun biraz gocurduyor olması onun dışında ses seviyesi aynı malzeme aynı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: euro

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Y K

Aynen hocam ezbere konuşuyorum, hp ve kingston olandan onlarca alıp sattım, senin gibi ne kadar kullandığımı açık açık yazmadığım için haklı olduğunu düşünüyorsun, oturup bunu kimseyle tartışmayacağım, kim ne istiyorsa alsın hayrını görsün.

The GodFather

80+ Silver
Rog fusion 2 mi iyi bu mu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,943
Üyeler
153,321
Son üye
EfeGeneral