Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop ve telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Engin Usta
Merhaba,

Öncelikle mimarlık okuyorum ve şuan kullandığım telefonum gm5 plus(telefon öldü artık son demlerini yaşıyor) aklımda 2 seçenek var.

1 - 40k Fiyat bandında bir laptop alıp mezun olduktan bir süre sonraya kadar beni idare edecek bir laptop alıp 5 k civarına da idarelik bir telefon alıp yazın daha iyi bir telefona geçmek

2 - 20-25 k Fiyat bandında 2-3 yıl götürecek bir laptop alıp 20-25k fiyatlarında telefon almak

Sizce ne yapmalıyım karar veremiyorum hangi seçenek daha mantıklı ve mantıklı bulduğunuz seçenekteki fiyat bandında laptop önerebilir misiniz ?

Not: Pc'de oyun fazla oynamıyorum ancak pc aldığımda forza horizon 4 - 5, assetto corsa gibi oyunlar oynayabilirim ve telefonu fotoğraf çekmek, instagramda vakit geçirmek için falan kullanıyorum

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,298
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Mi 13 Lite ve

Bunu al. Artan para ile keyif çıkar. Ekipman diz ye iç gez

Son düzenleme:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,013
İsim
bilo
İlgilendiği Kategoriler
Her şeyden ufak ufak
Instagram
yok
Steam
bilofficial
Twitter
yok
Facebook
yok
Discord
b1l0
Hocam ben olsam iyi bilgisayar alıp minimal işlerimi görecek bi telefonla idare ederim ama sizin durumunuz sanki 2. şık için daha uygun görünüyor. Bence siz 2. şıktan devam edin.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Arif Dağcı
Merhaba,

Öncelikle mimarlık okuyorum ve şuan kullandığım telefonum gm5 plus(telefon öldü artık son demlerini yaşıyor) aklımda 2 seçenek var.

1 - 40k Fiyat bandında bir laptop alıp mezun olduktan bir süre sonraya kadar beni idare edecek bir laptop alıp 5 k civarına da idarelik bir telefon alıp yazın daha iyi bir telefona geçmek

2 - 20-25 k Fiyat bandında 2-3 yıl götürecek bir laptop alıp 20-25k fiyatlarında telefon almak

Sizce ne yapmalıyım karar veremiyorum hangi seçenek daha mantıklı ve mantıklı bulduğunuz seçenekteki fiyat bandında laptop önerebilir misiniz ?

Not: Pc'de oyun fazla oynamıyorum ancak pc aldığımda forza horizon 4 - 5, assetto corsa gibi oyunlar oynayabilirim ve telefonu fotoğraf çekmek, instagramda vakit geçirmek için falan kullanıyorum
Hocam 23 kya iphone 12 veya 24 kya ikinci el iphone 13
Bilgisayar olarak ise i5 12500h 3050ti victuslsr var bakabilirsiniz gayet mantıklı olur şu anda.

SangraTiels

80+ Bronze
Lsptop olarak bu modeli öneririm.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,166
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Engin Usta
Önerileriniz için teşekkür ederim, telefon olarak yaza kadar Link bunu alıp bilgisayar olarak da Link bunu almaya karar verdim. 1. seçeneği seçmemin nedeni telefon değişmek için iphone 15'i bekliyordum ama telefon sıkıntı çıkarınca bir idareten almayı birde işte daha yüksek alıp bozulana kadar kullanmayı düşündüm sonra zaten yazın çalışıyorum o parayla yurtdışı 15 alırım dedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,136
Üyeler
157,905
Son üye
menWe
Top Bottom