Neler Yeni

laptopa monitör bağlamak için gerekli kablo ve gerekli ayarlar.

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Cem

Alırsın kardeşim. Bende laptopa display port to mini display port kablo ile bağladım. Hdmi çıkışı ile alamadığım hrzi bu şekilde aldım.

O alacağın monitöre display port tarafını, tcypc tarafınıda laptopuna takacaksın hepsi bu kadar.

Sana tavsiyem önce monitörü al hdmi ile dene. Bakarsın bu kabloya gerek bile kalmaz. Sen monitör hdmi çıkışı 2.0 demişsin zaten. Bu 240hz destekliyor. Önce direk monitörü al.

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Oğuzhan
Alırsın kardeşim. Bende laptopa display port to mini display port kablo ile bağladım. Hdmi çıkışı ile alamadığım hrzi bu şekilde aldım.

O alacağın monitöre display port tarafını, tcypc tarafınıda laptopuna takacaksın hepsi bu kadar.

Sana tavsiyem önce monitörü al hdmi ile dene. Bakarsın bu kabloya gerek bile kalmaz. Sen monitör hdmi çıkışı 2.0 demişsin zaten. Bu 240hz destekliyor. Önce direk monitörü al.
tamamdır hocam çok teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

240 alıyorum hdmı ile kim diyor bunu herkes böyle söylüyor hahahah 😂😂
hocam hdmi 2.0 240hz destekliyor ve kimse bunu bilmiyor bir arkadaş bana hangi hdmi'lar hangi hz'i desteklediğini gösteren tabloyu atmasaydı bende desteklemiyor diyen arkadaşlara inanacaktım. Olur böyle şeyler buyrun tabloyuda atayım dursun TABLO

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
tamamdır hocam çok teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam hdmi 2.0 240hz destekliyor ve kimse bunu bilmiyor bir arkadaş bana hangi hdmi'lar hangi hz'i desteklediğini gösteren tabloyu atmasaydı bende desteklemiyor diyen arkadaşlara inanacaktım. Olur böyle şeyler buyrun tabloyuda atayım dursun TABLO
İşte kral bakmadan araştırmadan hemen yazıyorlar bide net bi şekilde yazıyorlar %100 doğruymuş gibi bende dp kablosuda var ama hdmı ile bağlamıştım 240hz alıyorum ama 240hz gösteripte 120hz veriyorsa orası ayrıdır ona bişey diyemem belki dp kablosu daha sağlıklıdır

Oğuzhan'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Oğuzhan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,715