Neler Yeni

Laptopa windows yukleticem tavsiye verir misiniz?

Erdemeren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem Eren
Abdullah abinin story de paylastigi lenovo laptopu siparis ettim.Bilgisayar freedos olarak geliyor.Benim daha once bilgisayar tecrubem olmadi.Bilgisayarciya gidip orda windows yukletmek istiyorum.Dikkat etmem gereken seyler nelerdir?Kac TL ye yuklerler? Yardimci olursaniz sevinirim.Simdiden tesekkurler.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Flash belleğin varmı varsa kaç gb

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,561
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Kendin yükle çok basit.

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Abdullah abinin story de paylastigi lenovo laptopu siparis ettim.Bilgisayar freedos olarak geliyor.Benim daha once bilgisayar tecrubem olmadi.Bilgisayarciya gidip orda windows yukletmek istiyorum.Dikkat etmem gereken seyler nelerdir?Kac TL ye yuklerler? Yardimci olursaniz sevinirim.Simdiden tesekkurler.
buradaki adımları izle yaparsın gerçekten basit

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
İşlem çok basit. 16GB flash bellek bul , windowsun sitesinden aracıyı indir İSO dosyasını flasha yazdır. Biosa girip flash ayarlarını yap.

Erdemeren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlem çok basit. 16GB flash bellek bul , windowsun sitesinden aracıyı indir İSO dosyasını flasha yazdır. Biosa girip flash ayarlarını yap.
Yukleyecegim yedek bi bilgisayar yok elimde

Top Bottom