Neler Yeni

Laptopum çalındı ne yapmam lazım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Sadık Kazan
Reis maalesef ülkede polis felan bi işe yaramıyor ancak birinin akrabası olursan polis öyle bişey yapar kendin bulmaktan başka çare yok

Coroglen1

80+
Hocam laptopta önemli bir belge de olabilir mi? Ne iş yaptığınızı bilmiyorum ama laptopta eğer önemli belgeleriniz varsa amacın hırsızlık mı yoksa veri yok etmek mi olduğunu bir daha düşünün derim.
öğrenciyim hocam o cihazda yarım kalmış 1 final ödevi ve 3 adet oyun kuruluydu birisiyle alıp veremediğim yoktu yani

iyi geceler herkese geçen gece evime hırsız girmiş evde değildim ama sadece laptopu almış çıkmış şarjını falan bırakmış arkadaş yani öyle bi acemi neyse polisi çağırdım olay yeri inceleme geldi baktı gitti arayacağız dediler.Microsoft hesabım açıktı halen içinde cihazımı bul kısmını da buldum ama şarjı yokmuş 0 şuan.laptop da asus tuf a15 gtx 1650 modellerinden daha garantisi bile bitmedi.Aklınıza başka çözümler geliyor mu bir iz ya da bir etkinlik hareket kontrolü yapacağım bir işlem ?
korkunc en iyisi soğuk su iç

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,325
İsim
Hakanbey
Geçmiş olsun yapabileceğin bir şey yok

larenno

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mehmet Tan
öğrenciyim hocam o cihazda yarım kalmış 1 final ödevi ve 3 adet oyun kuruluydu birisiyle alıp veremediğim yoktu yani
Bana biraz çocuk işi gibi geldi apartmanda laptobunun olduğundan haberdar olan çocuklara biraz şüpheli yaklaşabilirsin

Coroglen1

80+
Bana biraz çocuk işi gibi geldi apartmanda laptobunun olduğundan haberdar olan çocuklara biraz şüpheli yaklaşabilirsin
ya bişey demek istiyorum da yanlış anlaşılmasın ama benim odamın penceresi binanın arka kısmına düşüyor apartmanda suriyeli bi kaç aile var çocuklarını görüyorum bazen apartmanın arkasında yani günahlarını almak istemem ama bi onlar mesela gözleri içeri kaymıştır diye düşünüyorum yani demek istediğim çocuktur bilmez etmez bi gün camın açık olduğunu görüp ben salonda iken gözetlemiştir sonra da fırsat kollayıp almıştır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yakın arkadaşlarından eve hiç gelenler varmıydı
yok hocam

serkanxa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
serkan
şifre yok da zilsiz açılmıyor yani apartmandan birisinin kapıyı açması lazım size kapıdan girmemiş bi de balkon ya da camdan girmiş galiba giriş kat ama korunaklı bence kolay kolay giremez birisi
Hocam polis evde parmak izi vb dna ilgili arama yaptımı

Top Bottom