Neler Yeni

🔥LC Waikiki İndirim Kodu Lazım Acil🔥

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dostlar %35 çıktı ama %40 veya 400 TL hangisi olursa kullanamayacaksanız dm'den kodu verirseniz sevinirim dostlar

Uygulamada biraz bekleyince çark geliyor

Son düzenleme:

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Dostlar elinde LC Waikiki İndirim Kodu olan varmı ? 700 TL değerinde alışveriş yapicam bazı operatör firmaları örnek Türk Telekom Turkcell Vodafone uygulamadan indirim kodu vs veriyor kullanmayan varsa dm'den kodu atarsa sevinirim 🥰

Bankalarda benzer kodu veriyor uygulamadan vs
Cark geliyor sık sık diye biliyorum %20 civari indirim oluyor genelde

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
Görkem çetinkaya
Dostlar elinde LC Waikiki İndirim Kodu olan varmı ? 700 TL değerinde alışveriş yapicam bazı operatör firmaları örnek Türk Telekom Turkcell Vodafone uygulamadan indirim kodu vs veriyor kullanmayan varsa dm'den kodu atarsa sevinirim 🥰

Neden atsınlar ki ?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,166
İsim
uwu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
642
İsim
Muhammet Yazıcı

Hocam yasiniz kac waikikinin gençlere özel indirimi vardi bi de uygulamasinda güzel indirim veriyor elimde olsa verirdim de aklınızda bulunsun o gençlere özel kampanya bilgisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Murat34
Bayramdan dolayı sanırım yok üründe 2 stok mevcut 1 haftadır takip ediyorum bugün stoga girdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimseye zorla at demiyorumki var olupta kullanmayan varsa atar zaten iyilik için bugün bana yarın ona
bende var dostum ihtiyacımda yok atabilirim sana :) sende bana sistem dizme konusunda yardımcı olursan çok müteşekkir olurumm pek bilgim yokta

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom