Neler Yeni

League of Legends ana hesaptan öz harcamadan sihirdar ismi değiştirmek

Everstal

80+
Bu taktiği geçenlerde birisine söylemiştim. İlk defa duyduğunu belirtti o da. Başka bilmeyenler de vardır diye bu konuyu açıyorum. Rehber tarzı bir şey olacak :D . İyi okumalar.

Oyun içinde kullandığınız isminizi değiştirmek istiyorsunuz ama hesabınızda yeterli RP veya öz yoksa doğru yerdesiniz :) .

Nick takası deniliyor buna. Bilenleriniz vardır mutlaka. Anlatayım:

Öncelikle sıfırdan, yeni bir hesap açacağız. Tabii ki nickini değiştirmek istediğiniz hesap hangi sunucuda ise o sunucuda açacaksınız hesabı. Hesabı açtıktan sonra oyuna girip yeni açtığınız hesapla giriş yapın. Ana hesabınızın nickini ne yapmak istiyorsanız o hesabın nickini öyle yapın. Ardından eğitim bölümünü tamamlayın, bedava verilen şampiyonu seçin. Ondan sonra da verilen görevlerin hepsini bitirmeniz gerekiyor. Görevlerden kastım, şu yeni başlayan oyunculara verilen görevler, (5 defa sihirdar büyüsü kullan vb.). Bu süreçte seviye atladıkça gelen tüm bedava şampiyonları alın. Envanterinizde dursun hepsi. Sakın açmayın :D . Öze çevirmeniz gerekiyor bunların hepsini. Size seçtirilen karakterler arasından en pahalı olanı seçin mümkünse. Yaklaşık 7-8 seviye olduğunuzda 13.900 mavi öz birikmiş oluyor. Ki bu 1 saat bile sürmüyor. Envanterdeki tüm şampiyonları mavi öze çevirip toplamda 13.900 özünüz olduğundan emin olun. Ardından oyundan çıkış yapıp Riot Games Oyuncu Destek sitesine girin. League of Legends'i seçip, yukarıdan 'Bilet gönder''e basmanız gerekiyor. Bu kısımda yeni açtığınız hesapla giriş yapın. Ardından 'Hangi Konuda Yardıma İhtiyacın Var?' bölümünden 'Genel Soru' seçeneğini seçin. Aslında burada önceden direkt "League of Legends hakkında" seçeneği de vardı ancak kaldırmışlar. Talep kısmından 'Diğer' seçeneğini işaretleyin. Başlık bölümüne istediğiniz gibi yazabilirsiniz. "Nick takası yapmak istiyorum" yazmanız yeterlidir ama. Açıklama kısmında ise her 2 hesabın kullanıcı adı, sihirdar ismi (oyun içindeki nick) ve e-posta bilgilerini yazmanız gerekiyor. Sonra 'bu 2 hesap arasında nick takası talep ediyorum.' benzeri bir şey yazabilirsiniz. 24 saat içinde dönüş yapıyorlar ve nickinizi değiştiriyorlar. İşlem bu kadar.

İnternete baktığımda bununla ilgili çok fazla rehber yoktu. Ben de hazır boşken bir tane yazayım dedim. Dediğim gibi, bilenleriniz illaki vardır. Bilmeyenler için açtım bu konuyu.

Aware

80+ Silver
Adamsın. Eskiden küçüklüğün verdiği şeyle kötü isim yapmıştım. Düzeltirim belki girersem tekrar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O da kendi hesabı.

Everstal

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
aynı kişi yazmış hocam sıkıntı yok

syroxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Alper Tan
League of Legends'ta isim değiştirdiğimiz zaman Valorant hesabımızda da değişiklik oluyor değil mi?

Everstal

80+
League of Legends'ta isim değiştirdiğimiz zaman Valorant hesabımızda da değişiklik oluyor değil mi?
Bilmiyorum onu. Fazla oynamadım Valorant. Oynadığım zamanda da yeni hesap açmıştım direkt.

HoYeon Jung

80+ Gold
Bir taktikte ben vereyim, 20dk'lık ban yiyorsunuz ya, onu açmak için TFT girin. TFT girdiğiniz zaman 20dk sıra beklemezsiniz. TFT'de bütün karekterleri satabilirsiniz bölümleri hızlı geçmek için. Sonra en kısa zamanda teslim olun. 5 maç girdiğiniz zaman banınız açılır.

Everstal

80+
Bir taktikte ben vereyim, 20dk'lık ban yiyorsunuz ya, onu açmak için TFT girin. TFT girdiğiniz zaman 20dk sıra beklemezsiniz. TFT'de bütün karekterleri satabilirsiniz bölümleri hızlı geçmek için. Sonra en kısa zamanda teslim olun. 5 maç girdiğiniz zaman banınız açılır.
Hocam 2 konu arasında uzaktan yakından bir bağlantı yok ama olsun. :D
Bu da iyi taktik.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,225
Üyeler
140,965
Son üye
Emin Gürlek
Top Bottom