Neler Yeni

Yardım League Of Legends FPS Sıkıntısı

arda76

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Yağız Selvi
Oyuna yaklaşık bir yıl gibi kısa bir aradan sonra tekrar başladım. Fakat geri döndüğüm zaman oyundan istediğim performansı alamadım.
Lol için istenilen sistem gereksinimlerini bilgisayarım kat ve kat karşılasada ısrarla ve ısrarla 35 fps in üstüne çıkamıyorum.Şimdiden teşekkür ederim

Utku Aydın

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Utku
Sistemini yazar mısın ? Lole 1 yılda 4 karakter ve onca efekt eklendi

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Abdullah Günbay
Yeni gelen güncellemeler sonucunda benimde öyle bi çözümü var mı bende bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Selim
Eğer fps 35 de sabit ise bazı ayarları değiştirmen gerekecek. Mesela grafik ayarların maksimumda mı?

önce grafik ayarlarını düşür daha sonra dikey senkranazyon açık mı? açıksada fps düşmeleri yaşayabilirsin.

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
bende de system error hatası var anlamadım gitti

GodNow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ömer Faruk Yalvaç
knk laptop ise harici ekran kartını kullandır. fps limitini kaldır ve riot a bu konu hakkında ticket atabilirsin yardım olmaya çalışırlar bir de youtube da fln b konuyla alakalı bir sürü video var bi bak derim işe yarıyorlar.

Kıwang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Bedirhan
Oyuna yaklaşık bir yıl gibi kısa bir aradan sonra tekrar başladım. Fakat geri döndüğüm zaman oyundan istediğim performansı alamadım.
Lol için istenilen sistem gereksinimlerini bilgisayarım kat ve kat karşılasada ısrarla ve ısrarla 35 fps in üstüne çıkamıyorum.Şimdiden teşekkür ederim
Laptoplar performansı düşmüş olabilir

arda76

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Yağız Selvi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
harici ekran kartını nasıl kullandırabilirm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistemini yazar mısın ? Lole 1 yılda 4 karakter ve onca efekt eklendi
amd a8 7410 apu with r5 grapichs 8gb ram
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer fps 35 de sabit ise bazı ayarları değiştirmen gerekecek. Mesela grafik ayarların maksimumda mı?

önce grafik ayarlarını düşür daha sonra dikey senkranazyon açık mı? açıksada fps düşmeleri yaşayabilirsin.
ayarların hepsi en düşükte dediğin ayarlardada hiç bir sıkıntı yok antrenman moduna girdiğim zaman 120 fps ile başlayıp 6 fps e kadar düşüyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,517
Üyeler
152,912
Son üye
SUKUPI
Top Bottom