Neler Yeni

Le'Cola'nın Coca Cola'dan İyi Olduğu Gerçeği

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Olm ben hiçbir koladan zevk alamıyorum 100 tl verem yine de güzel olsun gerçekten bu ne ya.

• Beğen
Reaksiyonlar: cici

neptün yüksel

80+ Bronze
Nedenini anlatim.

Türkiye'de daha az kalorili adı altında Orijinal Tat satıyorlar sadece. Tatları aşırı iğrençtir.

Bizim insanımız nasıl basit standartlar için bile en iyisini isteyip, önerdikleri için asla ne içtiklerini bilmeyecekler.

Evet Le Cola bu yüzden çok daha güzel tadı ve Bim'de daha az kalorili Coca'la satmıyor bu yüzden.

Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
ragnar oğlu tarkan
İlk tattığım zaman şekerli su tadı daha da baskındı
Son içişimde daha çok asit tadı vardı [Uzun süredir LeCola içmiyorum.]
Yani neticede cola olarak bana hepsi benzer geliyor. Asit miktarı dışında.
En iyisi Coca Cola Zero ve Pepsi dir bence yine de.
zero çok kötü la gazoz gibi hiç sevmedim pepsi max 1000 basar

Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
Valla 2 yıl önce felan coca cola pepsiden iyiydi gecen markete gittim 2.5lt Pepsi kalmamış coca cola aliyım dedim tadı cidden kötü bayağı hem de. Çoktandır le cola içmedim ama pepsi şuanda en iyi kola markasi bence. Tadı vs. de iyi bardağa dökünce bayağı kopuruyor. Coca colada öyle değil 500 ml koca bardagin 1 parmak kadar asidi çıkıyor doldururken

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Hepiniz biliyorsunuz ki Coca Cola asit oranını baya düşürdü hem de baya. Artık ben içerken zevk almıyorum ve içerken saf şeker ve su tadı alıyorum lan bildiğin.

BİM'de 1L Le'Cola deneyeyim dedim. Fiyatı 11 lira üstelik. Yani en fazla ne olabilir ki dedim ve olm tadı Coca Cola'dan daha iyi lan.
BİM personeline sorduğumda ürünün formülünün güncellenip iyileştirildiğini söyledi. Onlara bu bilgi verilmiş.

Ha şunu diyeyim. Benim için en iyisi Pepsi. Pepsi daha iyi. Ama 2.5L 35 TL olduğu için Le'Cola'dan devam.

1L: 11 TL
2.5L: 20.5 TL
bim personeli sallamış sana :D

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
a101deki le cola degil miydi
bence a101deki daha guzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,103
İsim
Diyarhan
ZOOORTTT Pepsi içmeye başlayın.

marilyn

80+ Silver
Evet eskiden ben de içtiğimde tadı öyleydi. Şimdi aynı tadı Coca Cola'dan alıyorum. Cidden asitsiz. Ha bu arada Le Cola sevmezsen sonra bana küfür etme :D
Pepsi is the best.
aldım cocacola ile karşılaştırdığımda daha iyi gibi ama tad olarak pepsi daha güzel le colada ağzıma garip bi tad geliyor

bu arada bimin kaşık cipslerinide denedim güzel ben sevdim fiyatına göre güzel

alpia alman çikolatasıda aldım çok tatlı ben baya sevdim 17.50 tl yarında çileklisini deniyeceğim milkadan daha güzel bence çikolatası

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,791
İsim
Oğuz
Pepsi Max için keyfinize bakın

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,585
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Pepsi için daha iyi

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hepiniz biliyorsunuz ki Coca Cola asit oranını baya düşürdü hem de baya. Artık ben içerken zevk almıyorum ve içerken saf şeker ve su tadı alıyorum lan bildiğin.

BİM'de 1L Le'Cola deneyeyim dedim. Fiyatı 11 lira üstelik. Yani en fazla ne olabilir ki dedim ve olm tadı Coca Cola'dan daha iyi lan.
BİM personeline sorduğumda ürünün formülünün güncellenip iyileştirildiğini söyledi. Onlara bu bilgi verilmiş.

Ha şunu diyeyim. Benim için en iyisi Pepsi. Pepsi daha iyi. Ama 2.5L 35 TL olduğu için Le'Cola'dan devam.

1L: 11 TL
2.5L: 20.5 TL
Zengin zararlı olduğundan fakir pahalı olduğundan.
-Maryo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,638
Üyeler
145,221
Son üye
SubToCry
Top Bottom