Neler Yeni

Le'Cola'nın Coca Cola'dan İyi Olduğu Gerçeği

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
10 üzerinden puanlasan kaç verirsin? (Pepsi'yi baz alırsan daha iyi olur :))
10/6 veririm pepsi max ve misket limonlusunu vs sevmiyorum klasik pepsiyi baz alırsak 10/6-7 diyebilirim pepsiye param yetmediğinde alır içerim ama 2.5 litre alıp içmem çünkü bir süre sonra beni sıkıyor

herkesin ağız tadı farklı tabi

milenix

80+ Gold
10/6 veririm pepsi max ve misket limonlusunu vs sevmiyorum klasik pepsiyi baz alırsak 10/6-7 diyebilirim pepsiye param yetmediğinde alır içerim ama 2.5 litre alıp içmem çünkü bir süre sonra beni sıkıyor

herkesin ağız tadı farklı tabi
Benim 2.5l'yi kafaya dikdiğim zamanlar bile vardı (ciddi ciddi yapmıştım) Şimdi yaşlandık galiba. Eskisi gibi bırak 2.5l'yi 330ml'yi zor dikiyorum.

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Mustafa Enes Bulut
Hepiniz biliyorsunuz ki Coca Cola asit oranını baya düşürdü hem de baya. Artık ben içerken zevk almıyorum ve içerken saf şeker ve su tadı alıyorum lan bildiğin.

BİM'de 1L Le'Cola deneyeyim dedim. Fiyatı 11 lira üstelik. Yani en fazla ne olabilir ki dedim ve olm tadı Coca Cola'dan daha iyi lan.
BİM personeline sorduğumda ürünün formülünün güncellenip iyileştirildiğini söyledi. Onlara bu bilgi verilmiş.

Ha şunu diyeyim. Benim için en iyisi Pepsi. Pepsi daha iyi. Ama 2.5L 35 TL olduğu için Le'Cola'dan devam.

1L: 11 TL
2.5L: 20.5 TL
Aga öteki gün kalınca şekerli su gibi oluyor aynı lecola

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı