Neler Yeni

Lenovo BIOS güncellemesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
emir kuyu
Lenovo vantage programıms bir bios güncellemesi geldi sürümü H4CN28WW, cihazım lenovo ideapad gaming 3 bu güncellemeyi yapan var mı acaba lenovo vantage bios güncellemeleri bazen cihazı bozuyormuş sormak istedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lenovo vantage programıms bir bios güncellemesi geldi sürümü H4CN28WW, cihazım lenovo ideapad gaming 3 bu güncellemeyi yapan var mı acaba lenovo vantage bios güncellemeleri bazen cihazı bozuyormuş sormak istedim
cihaz modeli
CPU: İ5 11320H
GPU: GTX 1650
MODEL: 15IHU6
KURULU WİN: WİN 11 HOME SL

cihaz modeli
bu arada cihaz baya normal çalışıyor güncelleme daha taze geldi ve risklerinden korkuyorum

Son düzenleme:

hiyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Umut Karakuş

cihaz modeli

bu arada cihaz baya normal çalışıyor güncelleme daha taze geldi ve risklerinden korkuyorum
bios güncellemenizi yapmanızı öneririm Lenovo'nun bozuk bios güncellemesini sistemlerine yükleyeceğini sanmıyorum . Bios güncellemesinden sonra sistem daha stabil çalışacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
emir kuyu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bios güncellemenizi yapmanızı öneririm Lenovo'nun bozuk bios güncellemesini sistemlerine yükleyeceğini sanmıyorum . Bios güncellemesinden sonra sistem daha stabil çalışacaktır
ayda 1 bios güncellemesi geliyor nadir gelir dediler normal mi

hiyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Umut Karakuş
ayda 1 bios güncellemesi geliyor nadir gelir dediler normal mi
11.nesil bir işlemci olması çok eski olmadığının göstergesi bu yüzden sürekli güncelliyorlar bu sizin için iyi bi şey aslında hatalar düzeltiliyor varsa kasma donma onlar giderilmeye çalışıyor. İçiniz rahat olsun Lenovo yıllardır laptop üretiyor size sorun çıkarmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,025
Üyeler
152,393
Son üye
imissyou
Top Bottom