Neler Yeni

Lenovo g24 20 aldım sorusu olan?

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Merhaba hocam bütün yazıları okuyamadım genel olarak memnun musunuz sorun var mı birde kendisinde crosshair mevcut mu

Muti69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
samet
Merhaba hocam bütün yazıları okuyamadım genel olarak memnun musunuz sorun var mı birde kendisinde crosshair mevcut mu
hocam 0.5 ms moduna alınca cızırtı gelıyor , asus 3500 olsaydı onu alırdım , 30 gun ıade surem var , asus duserse bunu ıade edıp asusu alıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

yanı almaya degmez cunkı 0.5 ı kullanamıyorsun ,

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
hocam 0.5 ms moduna alınca cızırtı gelıyor , asus 3500 olsaydı onu alırdım , 30 gun ıade surem var , asus duserse bunu ıade edıp asusu alıcam

yanı almaya degmez cunkı 0.5 ı kullanamıyorsun ,
Asus Pivot özelliği varmı hocam link alabilir miyim

Muti69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
samet

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
pivot u yok , bunda da pivot yok sadece yukarı asagı öne alt a eğiliyo
Monitör içeriğinde pc ye bağlamak için gereken her şey varmı hocam ilk defa alıcam da dışarıdan almak gereken kablo var mı merak ettim

Bende Asus ile bunun arasında kaldım lakin Asus da yukarı aşağı değilde sadece öne yukarı bakıyor çoğu kişi o muhabbetten muzdarip acaba kendimiz stand alıp takmak ne kadara patlar

Muti69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
samet
Monitör içeriğinde pc ye bağlamak için gereken her şey varmı hocam ilk defa alıcam da dışarıdan almak gereken kablo var mı merak ettim

Bende Asus ile bunun arasında kaldım lakin Asus da yukarı aşağı değilde sadece öne yukarı bakıyor çoğu kişi o muhabbetten muzdarip acaba kendimiz stand alıp takmak ne kadara patlar
hocam hıcbırseye gerek yok , asus u onerırım ama bendew buınu ıade edıcem

Muti69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
samet

CptZutX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
berkayK
MPRT açınca oluyor zaten orası ayrı konu. Ben OverDrive ayarı için konuştum.
lenovo nun kendi sitesinden buldum benim dediğim gibiymiş 5ms (kapalı) olarak gösteriyor 1 ms ise level 1 diyor

bende o sekıdle kullanmam ama benım merak ettıgım suan kac ms bılgısayar , level 1 e aldım
lenovonun verdiği bilgiye göre level 1 e ayarlarsan 1Ms oluyor

Ekler

• WhatsApp Image 2023-03-08 at 16.58.56.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-08 at 16.58.56.jpeg
    859 KB · Hit: 79

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,747
İsim
Oğuz
lenovo nun kendi sitesinden buldum benim dediğim gibiymiş 5ms (kapalı) olarak gösteriyor 1 ms ise level 1 diyor

lenovonun verdiği bilgiye göre level 1 e ayarlarsan 1Ms oluyor
Öyle ayarladım o zaman, doğrudur inşallah. Tam ölçebilecek bir uygulama olsa keşke.

CptZutX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
berkayK
Öyle ayarladım o zaman, doğrudur inşallah. Tam ölçebilecek bir uygulama olsa keşke.
hocam ben level 1 e ve 165hz aldığımda ghosting ufo testte uzaylı çok blurlu gözüküyor fakat 0.5 ms mprt aldığımda geçişi çok net ve pürüssüz uzaylının detaylarını çok rahat görebiliyorum sanırım bu monitörde mprt açmadığınız sürece bulanık gösterecek acaba asusun modellerinde aynı testi yapsak nasıl gözükür şuan asus almadığıma pişman oldum gibiyim ben alırken asusun vg249q1a modeliyle aynı fiyattaydı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,162
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom