Neler Yeni

Lenovo Ideapad 3 Sorunları

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Enes
Ben bilgisayarı aldıktan sonra direk usb yi takıp windowsu yükledim boot menuden. sonra işte oyunları falan indirdim dedim akşam oldu kapatayım pc yi kapanamadı açıldı kapatılıyor dedi sonra baştan açıldı bende ana karttan gücü kestim direk tuşa basılı tutarak kapattım ve artık bilgisayarı açınca start pxe over ipv4 press esc to exit diyodu esc basıp geçiyordum sonra disk repairing dedi sanırım disklerde bi sorun var yardımcı olur musunuz lütfen ?

memz

80+ Silver
En İyi Cevap
2
dayı sen onu bi laptopçuya götür sorunu çok gibi yada yeniyse garantiye

Tre-x

80+ Silver
Ben bilgisayarı aldıktan sonra direk usb yi takıp windowsu yükledim boot menuden. sonra işte oyunları falan indirdim dedim akşam oldu kapatayım pc yi kapanamadı açıldı kapatılıyor dedi sonra baştan açıldı bende ana karttan gücü kestim direk tuşa basılı tutarak kapattım ve artık bilgisayarı açınca start pxe over ipv4 press esc to exit diyodu esc basıp geçiyordum sonra disk repairing dedi sanırım disklerde bi sorun var yardımcı olur musunuz lütfen ?
@Barış Yalçın

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka nasıl götürebilirim lenovoya nasıl ulaşcam daha dün geldi

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Sorunu BIOS'dan bir kaç ayarı kurcalayarak çözebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Enes
Sorunu BIOS'dan bir kaç ayarı kurcalayarak çözebilirsin.
lütfen cevap verirmisin sanırım sorunun ipv4 kısmını çözdüm ethernet kablosundan kaynaklıymış ama her açılışında boot repairing and scanning diyor bu normal mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Enes
Normal değil, SSD'nin sağlığı yüzde kaç?
daha dün aldım da sorun çözüldü bilgisayar takılı olan ethernet kablosu aracılığıyla açılıyormuş biostan onu kapadım disk checklemesini de regeditten otomatik ayarlaya çektim m2 ssd yle saniyede açılıyor çözüldü her şey

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
daha dün aldım da sorun çözüldü bilgisayar takılı olan ethernet kablosu aracılığıyla açılıyormuş biostan onu kapadım disk checklemesini de regeditten otomatik ayarlaya çektim m2 ssd yle saniyede açılıyor çözüldü her şey
O zaman konunun başlığına çözüldü yazabilirsin, attığım mesajı da çözüm olarak işaretleyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Enes
O zaman konunun başlığına çözüldü yazabilirsin, attığım mesajı da çözüm olarak işaretleyebilirsin.
ya bugün tekrar başladı ya boot ayarlarından uefi ye çektim legacyden hata verdi tekrar legacy yaptım bu sefer legacy yapınca da kapatırken direk açılıyor of şimdi uefiye çektiğim için kullanıcı hatası diyecekler 9k para boşa gitti

Top Bottom