Neler Yeni

Lenovo İG3 82K200K2TX Adaptör Sorunu

AhmetN

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,694
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Uzay-Bilim, Müzik
Adaptöründe sorun varmış, birkaç arkadaş aldıktan sonra ücretsiz bir şekilde serviste değiştirdiklerini söyledi ama internette bir iki tane kullanıcı yorumunda servise gönderince 4200 TL gibi bir ücret talep ettiklerini yazmış. Şimdi arada kaldım. Eğer ki ücretsiz değiştiriyorlarsa kaynak vs. var mı? Alıp sonra bir de buna para ödemek istemiyorum.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,169
İsim
Turabi Çelik
Adaptöründe sorun varmış, birkaç arkadaş aldıktan sonra ücretsiz bir şekilde serviste değiştirdiklerini söyledi ama internette bir iki tane kullanıcı yorumunda servise gönderince 4200 TL gibi bir ücret talep ettiklerini yazmış. Şimdi arada kaldım. Eğer ki ücretsiz değiştiriyorlarsa kaynak vs. var mı? Alıp sonra bir de buna para ödemek istemiyorum.
Adaptör zaten ne kadar ki 4200 ödemişler sallamışlar bildiğin

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,789
İsim
Oğuz Oğuz
4200TL çok fazla hocam. 600tl'ye falan satılıyordu internette.

Top Bottom