Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 Lenovo Legion R25f-30 VA Panel 280 Hz Monitör 🔥 4299 TL 🔥 Yapışın Dostlar

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,566
İsim
Batuhan
Verceksen olur satcaksan olmaz :)
Bahtiyar Bahtıkara ; Vercek Vercek Kesin Vercek .

Saban GIF - Saban GIFs

@SadeceBirisi. :kekw:

Son düzenleme:

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,286
İsim
Kadir
Maalesef olmamış hocam ya... 143 FPS'te çalışıyor test. 280 (ya da 240 işte) olması lazım. Alt bar yeşil olunca yapmanız gerekiyor testi. Bir de ayarları ellemenize gerek yok.

Elinize sağlık.
Monitör ikincil olduğu içinmiş ana monitör yapıp denedim https://we.TL/t-9pn6KFYLDM 240 hz

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,591
İsim
Hacı
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Mert Şahan İLHAN
Ben renklerini hiç beğenmedim. Kendim zaten 2k bir monitöre sahibim fırsat diye almıştım. Birde bana ghosting var gibi hissettirdi. Ayakları çok büyük masada yer kaplıyordu zaten. Hoşuma gitmedi genel olarak. Bu paralara ıps olanı düşerse onu ve birde monitör ayağı tercih etmek en iyi seçenek olabilir.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,591
İsim
Hacı

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam Bu Monitör İnternet Kafeler İçin Uygun Bir Tercih Olurmu Sence ?
İnternet Cafe nin hitap kitlesine göre değişir. Zengin kitleye hitap ediyorsa markadan kaybedersin, biraz daha öğrenci odaklı f/p bir mekanda her türlü gider orada 240hz yazması yeterli, onu gördüler mi tamamdır işte. Çok azı ghosting ya da renkten etkilenir.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,566
İsim
Batuhan
İnternet Cafe nin hitap kitlesine göre değişir. Zengin kitleye hitap ediyorsa markadan kaybedersin, biraz daha öğrenci odaklı f/p bir mekanda her türlü gider orada 240hz yazması yeterli, onu gördüler mi tamamdır işte. Çok azı ghosting ya da renkten etkilenir.
Bizim Oralarda Pek İyi İnternet Kafe Yok Markası Kötü Değilki Bilmeyen Bilmez Orası Ayrı .

Fantastiktürk

80+ Bronze
Monitör ikincil olduğu içinmiş ana monitör yapıp denedim https://we.TL/t-9pn6KFYLDM 240 hz
Kamerayı hareket ettirerek ufoyu takip etmeliydiniz hocam. Ama gerek kalmadı aşağıdaki arkadaş yapmış zaten 👍
Bu monitörün ghosting testi elimden geldiğince çekmiştim.
Hocam elinize sağlık. Birazcık hatalı ama çok iyi çekmişsiniz yine de. Ben resmini çıkardım videodan.
R25F-30 ufo test.jpg

Bayağı black smearing var maalesef. Bu kadar beklemiyordum açıkcası. @MerchantJueL Overdrive ayarınız neydi? Acaba od düşük mü kullandınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim 75Hz monitörde daha az gosting :ROFLMAO:
Hz ile ghosting tam olarak öyle işlemiyo hocam :ROFLMAO: Ama evet çok.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,738
İsim
Oğuz
VA Panel :(:(

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,764
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bizim Oralarda Pek İyi İnternet Kafe Yok Markası Kötü Değilki Bilmeyen Bilmez Orası Ayrı .
Kötü marka demesim marka algısı mesela Asus MSI Benq gibi üreticilerin ürünlerini koy daha fazla dikkat çeker. Aynı kalitede hatta daha iyi Gigabyte monitör koy ya da ViewSonic, Aoc felan aynı etkiyi vermiyor. Bende kafe işletiyorum tecrube ile sabit. Kamera kaydı için Benq monitör koydum 75Hz gören herkes abi en iyi monitörü kendine almışsın diyor, bazıları oo abi 360Hz değil mi bu diyor 😃

Top Bottom