Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Aydın Zafer
Monitörü kullanan arkadaşlar, NVidia Control Panel üzerinden monitörü 179Hz'e ayarlayınca 30dk muhabbeti oluyor mu hala?
Monitörü kullanan arkadaşlar, NVidia Control Panel üzerinden monitörü 179Hz'e ayarlayınca 30dk muhabbeti oluyor mu hala?
Bana satış pazarlama tekniği gibi geliyor,180 hz de 30 dakika durunca geri 165 hz ye dönüyor.Ama hiç gerek yok 15 hz için paneli yormaya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Monitörü Aldığınız Gibi Yeni Yazılımla Mı Geliyor ?

@AydınZafer
Valla kendi kendine driver gibi bir şey yüklendi ama emin değilim.

Arkadaşlar bu monitörün driver rar dosyasını indirdim ama içinde setup dosyası yok. Kendimi slaytı olmayan bir üniversite hocası gibi hissediyorum yardım edin.

Son düzenleme:

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,834
İsim
Batuhan
Galiba Control Center Üzerinden Yapılıyor ?

Ozan Ada

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ozan Ada
Arteryden yazılım güncellemesi yapamıyorum yardımcı olur musun ?
Artery üzerinden güncellemek için, Dell Support üzerinden manuel olarak indirip, monitör için kullanabileceğimiz herhangi bir firmware güncellemesi göremedim ben.

Sadece cihaza ait sürücü mevcut şu an için. Onu da sitesinden indirip, windows aygıt yöneticisi üzerinden monitörünü seçip, sürücüler kısmından güncelle diyerek indirdiğin sürücüyü seçerek yapıyorsun. Sonra sistemini yeniden başlatıyorsun. Kolay gelsin iyi geceler

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Valla kendi kendine driver gibi bir şey yüklendi ama emin değilim.

Arkadaşlar bu monitörün driver rar dosyasını indirdim ama içinde setup dosyası yok. Kendimi slaytı olmayan bir üniversite hocası gibi hissediyorum yardım edin.
Tercih sizin tabi ama 60Hz'i 180Hz'e, 144Hz'i 240-250Hz bandına OC edenler var :)

dehaozcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Deha Özcan
Artery üzerinden güncellemek için, Dell Support üzerinden manuel olarak indirip, monitör için kullanabileceğimiz herhangi bir firmware güncellemesi göremedim ben.

Sadece cihaza ait sürücü mevcut şu an için. Onu da sitesinden indirip, windows aygıt yöneticisi üzerinden monitörünü seçip, sürücüler kısmından güncelle diyerek indirdiğin sürücüyü seçerek yapıyorsun. Sonra sistemini yeniden başlatıyorsun. Kolay gelsin iyi geceler
Çok sağol iyi geceler

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Hayırlı geceler arkadaşlar R25(i) deler geçer ;);)
şakasınami söyledin bilmiyorum ama 25i daha iyi gibi , kullanıcı yorumları veya bilgili kişilerin yorumlarını okuduğumda makalelerle 25i nin panelinin vs birçok özelliğinin standartına göre çok iyi olduğu söyleniyor.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Sanırım 200 civarı monitör kullanıp deneyimledim daha senin kadar şu şundan kesin iyidir diyemiyorum ama %100 Emin olduğum şey, yanlış ellerdeki elmas sadece bir taştır :) sen bu yorumu yazabilmek için Allah’a dualar etmiş gibi davranıyorsun neyse Omen ı da alıp iki cihaza ayar çekip bir VS atayım 👌
Muhakkak yap ağabey, ikisi de modeline kadar bire bir aynı paneli kullanıyor. R25i-30, Omen 25i'nin kalitesine yakınsa düşünmeden önerilir. HDR'si açık ara muadillerini solluyor: Detaylar için:

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,515
İsim
bilo
Discord
b1l0
merak ettiğiniz test varsa yazın onu da yapayım
Abi lenovo için sana göre en doğru renk ayarını da videoya ekler misin, ben gibi çok tecrübesi olmayan arkadaşlar için o ayarı tutturması zor olabilir.

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Ben rengi çok sarı buldum beğenmemiştim eski monitorume göre daha kötü gelmişti ama yukarı da uygulama ve bir kaç ayar söylenmişti ben pek kurcalamadım renk ayarından game1 mi ne öyle bir şey yapıp bırakmıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Aydın Zafer
şakasınami söyledin bilmiyorum ama 25i daha iyi gibi , kullanıcı yorumları veya bilgili kişilerin yorumlarını okuduğumda makalelerle 25i nin panelinin vs birçok özelliğinin standartına göre çok iyi olduğu söyleniyor.
Şakasına söylemedim,hem eğer aranızda motorcu varsa bu lafı bile R25 deler geçer diye.CG motorlara karsi kullanırlar bunu. Bizde diğer 165 hz monitörlere karşı söylüyoruz 😆😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
onur eren kuş
Sanırım 200 civarı monitör kullanıp deneyimledim daha senin kadar şu şundan kesin iyidir diyemiyorum ama %100 Emin olduğum şey, yanlış ellerdeki elmas sadece bir taştır :) sen bu yorumu yazabilmek için Allah’a dualar etmiş gibi davranıyorsun neyse Omen ı da alıp iki cihaza ayar çekip bir VS atayım 👌
Abi renk ayarlarını yaptıktan sonra foruma da atabilir misin?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Murat Çuka
Arkadaşlar hayatımda ilk defa user manual okudum. Monitör teknolojileri hakkında pek bilgim yok ama display port ile hdmi aynı görüntüyü ve tazeleme oranını mı veriyor? Birbirlerinden farkı ne? İkinci görüntüsünde HDMI ile DP için aynı değerleri vermişler.

resim_2023-11-25_092236624.png

1700893423633.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,983
Üyeler
149,117
Son üye
Goktug61
Top Bottom