Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

81ulusan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Barış ULUŞAN
Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum şu game settings altındaki over drive ve mprt pasif. Lenovo display control centerdaki karşılığı dinamik kontrast ve yanıt süresimi bilmiyorum ama eğer onlarsa onlardada dinamik kontrası etkinleştir ve yanıt hızı seviyesi 1 seçtiğimde başka bir menüyü seçip geri döndüğümde dinamik kontras etkinleşmemiş yanıt hızı seviyesi 2 gözüküyor. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Ekler

• WhatsApp Image 2023-11-26 at 23.26.17.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-26 at 23.26.17.jpeg
    537.7 KB · Hit: 72
  • WhatsApp Image 2023-11-26 at 23.26.17.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-26 at 23.26.17.jpeg
    537.7 KB · Hit: 76

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
hoparlörleri aşırı baslı bunun nasıl düzeltiriz ? asus tuf vg249q da müthiş bir ses varken bunda arkadan aşırı baslı

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Ses ayarlarını aç/Ses denetim masasını aç/R25i 30/Enchantmens/ orada bass boost özellikleri falan var açıksa kapat
yok zaten laptop güzel ses veriyor monitör vermiyor boost kısmı da yok muhtemelen kalitesiz hoparlörü çok problem değil ama

Yusuf50

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yusuf Altıntaş
Hocalarım merhabalar. Hem formun hem de monitörlerin acemisiyim. Bu monitörden bende aldım bugün elime ulaştı. Sizlerin yorumlarına bakarak ölü piksel testi yaptım ve sadece siyah ekranda gözüken 1 adet yeşil renkli ölü piksel çıktı. Diğer renklerde gözükmüyor ve sadece siyahta zar zor gözüküyor. Monitörü bu şekilde kullansam herhangi bir sorun olur mu yoksa değişim veya iade mi mantıklı olur sizlere danışmak istiyorum? Test yaparken sadece siyah ekranda gözüktü ve 1 adet vardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Aydın Zafer
Hocalarım merhabalar. Hem formun hem de monitörlerin acemisiyim. Bu monitörden bende aldım bugün elime ulaştı. Sizlerin yorumlarına bakarak ölü piksel testi yaptım ve sadece siyah ekranda gözüken 1 adet yeşil renkli ölü piksel çıktı. Diğer renklerde gözükmüyor ve sadece siyahta zar zor gözüküyor. Monitörü bu şekilde kullansam herhangi bir sorun olur mu yoksa değişim veya iade mi mantıklı olur sizlere danışmak istiyorum? Test yaparken sadece siyah ekranda gözüktü ve 1 adet vardı.
Fotoğraf atar mısın?

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
iade et tekrar al uzun yıllar kullanılan bir ürün sonuçta para veriyorsunuz gerek yok kusurlu kullanmaya değişim yapmıyorlar 3 ölü piksel ve üstüne yapıyorlar direkt iade et tekrar al

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Aydın Zafer
iade et tekrar al uzun yıllar kullanılan bir ürün sonuçta para veriyorsunuz gerek yok kusurlu kullanmaya değişim yapmıyorlar 3 ölü piksel ve üstüne yapıyorlar direkt iade et tekrar al
Tekrar alırsa 500 TL üstüne eklemesi lazım eğer indirimde iken aldiysa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,490
Üyeler
151,073
Son üye
yusufsmsek
Top Bottom