Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

xserkanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Serkan
2 olu piksel cikti :( kolayca iade edebilecek bir durumda degilim buyuk bir sorun yapar mi?

EDIT :

Denedim ve sıkışmış piksel oldugunu gordum, mutluyum. Ovalayinca gecti.​

Usta nasıl ovaladın 1 adet bende de çıktı. Kırmızı renkli.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Arkadaşlar monitoru laptopdan hdmı ile kullanicam ama bı türlü baglayamadim.
Kabloyu baglayinca iki ekranda gidiyo ne yapmam lazim
hdmi kablosu ile deniyorsun demi hocam icinde dp cikiyor diye biliyorum kendinde varsa hdmi ?

xserkanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Serkan
Beyaz ve Yeşilde gözüken 1 adet kırmızı nokta var. Ölü pixel mi sıkışmış pixelmi anlamadım

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Fatih
Usta nasıl ovaladın 1 adet bende de çıktı. Kırmızı renkli.
Hocam yumusak bir peceteyle hafif bastirarak üzerinden geç. Geçmezse Jscreenfix adli siteyi aç kareyi pikselin üzerine getir birkaç saat dursun. Olmazsa değişim.

Alpmantly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen KOCATEPE
Rica etsem biri bana monitör üzerinde ki ayarları nasıl yapmam gerektiğini söyleyebilir mi genel olarak herşeyden memnunum ama renk ayarlarını yapamıyorum mesela şuan warm da kalıyor oda bir sarılık veriyor rahatsız ediyor optimal ve renk doğruluğu için ayarları söyleyebilir misiniz?

xserkanx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Serkan
Hocam yumusak bir peceteyle hafif bastirarak üzerinden geç. Geçmezse Jscreenfix adli siteyi aç kareyi pikselin üzerine getir birkaç saat dursun. Olmazsa değişim.
Yok kardeşim olmuyor programda denedim, peçeteylede sildim. Gitmiyor. Değişim meğişim güvenmem artık. Gelende aynı çıkar birde. Direk iade talebi oluşturdum. HP 25i, viewsonic 3600tl olan, yada Samsung alacam. Adamlar bir test eder fabrikadan çıkınca. 1 pikselde kırmızı x şeklinde duruyor.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Yok kardeşim olmuyor programda denedim, peçeteylede sildim. Gitmiyor. Değişim meğişim güvenmem artık. Gelende aynı çıkar birde. Direk iade talebi oluşturdum. HP 25i, viewsonic 3600tl olan, yada Samsung alacam. Adamlar bir test eder fabrikadan çıkınca. 1 pikselde kırmızı x şeklinde duruyor.
Aldıklarında da ölü piksel çıkması yok mu :D ölü piksel olayı şans işidir maalesef. Geçmiş olsun ama bu monitör tüm özellikleri ile bahsettiğin monitörlerden üstün özellikle bahsettiğin viewsonic 6bit+frc … değişim iste veya iade et tekrar al

Son düzenleme:

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Oğuz
The Witcher 3 Screenshot 2023.11.26 - 22.19.21.86.jpeg

HDR GAME MODU WİTCHER 3 YILLAR GEÇTİ AMA HALA EFSANE OYUN. MONİTÖR CANAVAR.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Fatih
Arkadaslar hazir buradayken bi HDMI kablosu onerseniz o kadar makbule gecer ki.. :)

Top Bottom