Neler Yeni

Lenovo legion r25i30 mu asus tuf vg249q1a mı

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Tuna
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kaplumbağa berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende asus var bence lenovo kağıt üstünde neredeyse aynılar zaten pivot özelliği artıya geçiriyor
Yazılım konusunda asus daha iyi olduğunu söylediler
Peki sen memnun musun kaç yıldır kullanıyorsun ışık sızması fln var mı sevmediğin yönlerini var mi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Peki sen memnun musun kaç yıldır kullanıyorsun ışık sızması fln var mı sevmediğin yönlerini var mi
Pc yazılımı konusunda böyle bir şey atabilirim kısaca OSD ekranı ise sade güzel benim hoşuma gitti
1715799823510.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kaplumbağa berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pc yazılımı konusunda böyle bir şey atabilirim kısaca OSD ekranı ise sade güzel benim hoşuma gitti
Alıntıyı görüntüle
Hocam şu benim attığım r25i-30da gsync var mı 4060lı sistem topladimda herhalde o teknolojiyle uyumluymus
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
27 inç kullanmayı düşünmüyorum pikseller belirgin oluyor gözlerim kamaşıyor bhnda öyle bir problem var mıdır

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,012
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam şu benim attığım r25i-30da gsync var mı 4060lı sistem topladimda herhalde o teknolojiyle uyumluymus
Mesaj otomatik birleştirildi:

27 inç kullanmayı düşünmüyorum pikseller belirgin oluyor gözlerim kamaşıyor bhnda öyle bir problem var mıdır
hocam örnek olması adına attım benim monitör r25i-30 un sadece 27 inç versiyonu ayrıca adaptive sync desteği var yani g sync kullanabilirsiniz yanında hdr olmasıda cabası hdr baya güzel teknolojiymiş

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
375
İsim
Tuna
monitorun arayuzu falan cok sade guzel hicbir sorunum yok ama pivot oldugu icin lenovoyu tavsiye ederim ben

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,998
Üyeler
142,496
Son üye
malibay
Top Bottom