Neler Yeni

Lenovo LOQ 15IRH8 Laptop aldım Sizce Nasıl?

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Anonim Ankh
Başka olarak bunları buldum
Acer var LOQ serisine denk olabilir, sadece işlemcisi 1 nesil düşük, SSD 1 TB, sırf Lenovo LOQ diye 11K fazla verilmez
(işlemci 12. Nesil ama ekran kartı 140W)

Ayrı olarak da HP Victus var, her ne kadar LOQ serisi kadar kaliteli olmasa da tam bir fiyat performans ürünü, yine bunun üzerine de sırf Lenovo LOQ diye 11K vermeye değmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
her şey :D
Pardon attığım linklerdeki laptop Ubuntu işletim sistemiymiş, referans aldığım sitede Win 11 olarak yazıyordu, başka laptoplara bakıp düzelteceğim.

Teknoloji farkı ne olabilir ki, Dell de çok uzun yıllardır laptop üreticisi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl yani, n11'de 2 yorum var 5 yıldız, laptop com'da da 1 yorum var 5 yıldız
Hocam yıldızlar değil satıcının değerlendirmeleri var o kısımlarda şikayetçiler gözüküyor şikayetvardada detaylı olarak gözüküyor.

Acer var LOQ serisine denk olabilir, sadece işlemcisi 1 nesil düşük, SSD 1 TB, sırf Lenovo LOQ diye 11K fazla verilmez

Ayrı olarak da HP Victus var, her ne kadar LOQ serisi kadar kaliteli olmasa da tam bir fiyat performans ürünü, yine bunun üzerine de sırf Lenovo LOQ diye 11K vermeye değmez
Ve hocam ayriyeten vatan bilgisayardanda almıyorum ve hp markada almıyorum bu sene bi güzel soyup soğana çevirdiler sağolsunlar iadede zorlandım bir şekil iade yaptık hp victusu 46kya bu seferde 24 ay 2bin tl olarak taksit ödemeye başladı herifler bide habire imza diye çağırdılar yol parası sadece 2kya yakın tuttu 😀

Hocam bu arada iade yaptığım bilgisayarı buradada satışa koymuşlar üründe bios sorunu vardı yanlış hatırlamıyorsam baya geçti aradan ve hala aylık bazen 1k ile 2k arasında değişen miktar ödüyorlar seneye kadar ödiyecekler ne zaman biter bilmem artık 😀

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Anonim Ankh
Hocam yıldızlar değil satıcının değerlendirmeleri var o kısımlarda şikayetçiler gözüküyor şikayetvardada detaylı olarak gözüküyor.

Ve hocam ayriyeten vatan bilgisayardanda almıyorum ve hp markada almıyorum bu sene bi güzel soyup soğana çevirdiler sağolsunlar iadede zorlandım bir şekil iade yaptık hp victusu 46kya bu seferde 24 ay 2bin tl olarak taksit ödemeye başladı herifler bide habire imza diye çağırdılar yol parası sadece 2kya yakın tuttu 😀
O satıcı iyi bir satıcı, daha önceden oradan laptop satın aldığım, aldırdığım da oldu, bir sıkıntı yaşamadık, istersiniz diye gaming gen tr satıcılı linkini de atmışım ama onlarla şu an bir alakamız yok, o laptop win 11 değil ubuntu imiş, başka laptoplar attım.

Bütçeniz 55K'ya çıkabilirse diye de bunu tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Anonim Ankh
Sırf şikayetlerin olduğu sayfaları referans almanızı önermem, sonuçta zaten oraya şikayet görmek için giriyorsun başka bir durumla karşılaşmanız mümkün değil, satıcının genel durumuna baksanız yeterli olur, mesela siz Vatan bilgisayar ile sorun yaşadığınız için millet vatan bilgisayarı kötü bilmeyecek, hala iyi bir satıcı ve alışveriş yapılmaya devam edilecek.

Hocam bu arada iade yaptığım bilgisayarı buradada satışa koymuşlar üründe bios sorunu vardı yanlış hatırlamıyorsam baya geçti aradan ve hala aylık bazen 1k ile 2k arasında değişen miktar ödüyorlar seneye kadar ödiyecekler ne zaman biter bilmem artık 😀
O nasıl sorunmuş hocam ya, bi bios güncellemesi yapıp düzeltilemiyor muymuş

itenberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Burak
Hoca naptın 20k fazla ödemişsin. Diğer hocamlara kulak ver iade et.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Anonim Ankh
Top Bottom