Neler Yeni

Lenovo LOQ 15IRH8 Laptop aldım Sizce Nasıl?

YazılımKafa

80+ Silver

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Anonim Ankh

YazılımKafa

80+ Silver
Sadece mağazadan olma olayı zorunlu? Bunu bir konuş kesinleştir. İnternetle mağaza arasında uçurum oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
her şey :D
Sırf şikayetlerin olduğu sayfaları referans almanızı önermem, sonuçta zaten oraya şikayet görmek için giriyorsun başka bir durumla karşılaşmanız mümkün değil, satıcının genel durumuna baksanız yeterli olur, mesela siz Vatan bilgisayar ile sorun yaşadığınız için millet vatan bilgisayarı kötü bilmeyecek, hala iyi bir satıcı ve alışveriş yapılmaya devam edilecek.

O nasıl sorunmuş hocam ya, bi bios güncellemesi yapıp düzeltilemiyor muymuş
Vatan sağolsun güncelleme yaptı bios sorunu gitmedi 6 kez güncelledim düzelmedi iade ye verdim onaylamadı eve geliyom akşam açıyorum capslocktan ışık yanıyor sönüyor sonra otomatik kapanıyor adamlar tamir bile etmiyor alıp geri yolluyor serviste
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sırf şikayetlerin olduğu sayfaları referans almanızı önermem, sonuçta zaten oraya şikayet görmek için giriyorsun başka bir durumla karşılaşmanız mümkün değil, satıcının genel durumuna baksanız yeterli olur, mesela siz Vatan bilgisayar ile sorun yaşadığınız için millet vatan bilgisayarı kötü bilmeyecek, hala iyi bir satıcı ve alışveriş yapılmaya devam edilecek.

O nasıl sorunmuş hocam ya, bi bios güncellemesi yapıp düzeltilemiyor muymuş
Ek olarak tavsiye etmiyorum diye ekliyim* kötü bilmeleri falan umrumda değil ama almak isteyeninde bi aklında bulunsun

Merhabalar teknosadan 52k gibi bir fiyata Lenovo LOQ 15IRH8 marka laptop aldım cihazı kullanmış iseniz performans soğutma ses vesayre her türlü övgüyü ve eleştiriyi yazarmısınız. (Öneri yapmayın cihaz çoktan alındı)
Link: https://www.teknosa.com/lenovo-loq-...2xv00g9tx-notebook-p-125036249?shopId=teknosa
hocam pahalı falan aldım diye takma takmak bişey getişrmez keyfine bak güle güle kullan (iade hakkın varsa hala iade et tabi)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler

YazılımKafa

80+ Silver
Çoktan alındı bile ürün hocam deneyip göreceğiz umarım vediğim parayı hak eder 😀
Dostum o parayı hak etme şansı yok. Ederinden 15 20 k fazla vermişsin. Bence parana yazık etme. O paraya çok daha iyilerini alırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Dostum o parayı hak etme şansı yok. Ederinden 15 20 k fazla vermişsin. Bence parana yazık etme. O paraya çok daha iyilerini alırsın.
Aynı mağazada çalışan 45kya aynı özelliklere sahip excalibur satmaya çalışıyordu onunla ikisinin arasında kalmıştım. E ticareti kullanamam ayrıca

YazılımKafa

80+ Silver
Aynı mağazada çalışan 45kya aynı özelliklere sahip excalibur satmaya çalışıyordu onunla ikisinin arasında kalmıştım. E ticareti kullanamam ayrıca
O çok ayrı olay zaten. Bana birisi onu satmaya çalışsa tek kelime konuşmam kendim bakarım derim gönderirim. Neyse sonuç olarak mağazadan alacaksan yapacak bir şey yok. Mağazada hangi modeller var bilmiyorum. Teknosadaki ürünler arasında bu fiyat bandında en iyisi buysa hayırlı olsun dostum. Bize başka bir şey demek düşmez zaten. İyi günlerde kullan

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
O çok ayrı olay zaten. Bana birisi onu satmaya çalışsa tek kelime konuşmam kendim bakarım derim gönderirim. Neyse sonuç olarak mağazadan alacaksan yapacak bir şey yok. Mağazada hangi modeller var bilmiyorum. Teknosadaki ürünler arasında bu fiyat bandında en iyisi buysa hayırlı olsun dostum. Bize başka bir şey demek düşmez zaten. İyi günlerde kullan
Teşekkür ederim

Top Bottom