Neler Yeni

İnceleme Lenovo Tab 7 TB-7504X İncelemesi #r3

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Herkese Merhaba Arkadaşlar

Rehberime Hoş Geldiniz

Lenovo Tab 7 TB-7504X

Önemli Not:
Tablet Türkiye de satılmamaktadır ben dubai’den almıştım, tablet benimdi uzun süre kullandım fakat artık elimde değil.

Kutu İçeriği ile Başlıyoruz:

1-)Tabletin kendisi

2-)Şarz adaptörü ve usb kablo

3-)Belgeler

Yine klasik bir kutu içeriği, zaten çok bir şey beklememek gerek.

Not: Kutuda adaptör dönüştürücü yok ben sonradan satın almıştım.
tab7 6.jpg

İşletim Sistemi:

Tablet Android (OS) 7 (Naugat) ile gelmişti başka da güncelleme almadı

-Android 7 (Naugat)

Ekran Boyutu ve Özellikleri:

Cihaz 7 inç ekran boyutuyla geliyor, ekran çözünürlüğü ise 1280 X 720 piksel çözünürlüğünde. Ekran teknolojisi ise IPS.
tab7 2.jpg

İşlemci ve Özellikleri:

Tablet MediaTek MT8735B işlemcisi ile geliyor, işlemci 4 çekirdeklik bir işlemci Azami Frekansı ise 1.1 Ghz, Grafik işlemcisi olarak ise; Mali-T720 kullanıyor GPU Frekansı ise 550 Mhz.

Bellek ve Depolama:

Cihaz 2 GB Ram ile geliyor, Dahili depolama ise 16 GB, depolama kapasitesi ve ram açısından günümüzde biraz düşük kaldığı bir gerçek biraz değil baya az kalıyor, 128 GB lik hafıza kartı kapasitesi var hafıza kartı takılarak kullanılabilir. Ben öyle kullanyordum.

Kamera:

Tabletin 1 arka kamerası var kamera dizilimi ise, tabletin sol üst köşede kamera var hemen sağında da flaş 720p 30 FPS çekim yapabiliyor arka kamera özellikleri ise HDR Panorama, Otomatik odaklama, Coğrafi konum etiketleme, İnterpolasyon ile 13 MegaPiksel, Zamanlayıcı özelliklerine sahip arka kamera çözünürlüğü ise 5 mp, ön kamera ise 2 mp ön kamera özellikleri; Ön Kamera için LED Flaş, İnterpolasyon ile 8 MegaPiksel arka kamera 720p 30 FPS çekim yapabiliyor aynı arka kamera gibi.
tab7 8.png
tab7 9.png

Tasarım:

Tablet 8.4 mm kalınlığında ve 260 gr ağırlığında, çerçeve olarak yanlardan çok az çerçeve var fakat alt ve üst tarafta çok fazlalık yapan bir çerçeve yapısı var.
tab7 2.jpg

Teknik Özellikler:

Tablette GPS özelliği var ayrıca Kablosuz(wi-fi) (3G ve 4G) özelliği de var, batarya ise 3500 mAh. Bluetooth olarak ise 4.0 versiyonu var kablosuz özellikleri ise; Wi-Fi 4 (802.11n).
tab7.jpg

Ve Son Olarak Kendi Tecrübem:

Tablet gündelik işleri çok rahatlıkla görür, yada çocuk için eğitim konusunda da iyi iş görür (ki Eba ve Zoom için en kötü tablet bile iş görür fakat fırsatçılar bilgisiz kişileri kandırarak eba zoom herşeyi açar diyorlar ve bilgisiz vatandaş kanıp alıyor) fakat oyunları çok iyi oynatamıyor yine düşük oyunları açar ama yüksek performans oyunları bu tablette oynamak tam bir işkence çok kasıyor, ve tablette eleştireceğim çok büyük bir nokta daha var, tabet de soket sorunu var çok hassas bir soket yapısı var, hemen bozuluyor, bu sorun bu tabletteki kronik sorunmuş. Fakat tablette diğer şeyler iyi.

Rehberim Bu kadar, okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi akşamlar 😊

Son düzenleme:

ReDanger

80+ Bronze
Güzel eline sağlık. Fotoğraf filanda olsa daha kaliteli olurmuş.

ReDanger

80+ Bronze
Top Bottom