Neler Yeni

LENOVO Y50-70 ACİL YARDIM UPGRADE

Muhsin12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhsin
Merhaba arkadaşlar bende Şenova y50-70 var artık inanılmaz güçsüz kaldı 4.nesil İ7 işlemci var bunu 11. Yada 12.nesile çevirebilir miyim ekran kartı 860 var bunu 3070 e falan yükseltebilir miyim PC den anlayan arkadaşlar acil yardım..

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,621
İsim
Bilal Tepe
Merhaba arkadaşlar bende Şenova y50-70 var artık inanılmaz güçsüz kaldı 4.nesil İ7 işlemci var bunu 11. Yada 12.nesile çevirebilir miyim ekran kartı 860 var bunu 3070 e falan yükseltebilir miyim PC den anlayan arkadaşlar acil yardım..
Hayır .

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,621
İsim
Bilal Tepe
Ne yapmam lazım kardeşim çok yavaşladı herşeyde donuyor kasıyor daha 10 yıl oldu alalı
Daha 10 yıl ? SSD takabilirsin yoksa içinde başka bişey yapamazsın bir termal macun bakımı yap

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
muhammed enes çetin
Ne yapmam lazım kardeşim çok yavaşladı herşeyde donuyor kasıyor daha 10 yıl oldu alalı
siz yazınca anılarım geldi gözüme : ) zamanında aynı pc ile e-gpu yapmıştım sırf PUBG de düşük fps veriyor diye
5a737952-eb56-454a-9797-71db4a8c997b.jpg

Muhsin12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhsin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha 10 yıl ? SSD takabilirsin yoksa içinde başka bişey yapamazsın bir termal macun bakımı yap
Ssd taktım artık oda iş görmüyor hala çok yavaş aldığım yer vatan computer ne kadar götürür demiştim iyi bakarsan 30 yıl bile götürür demişti
Mesaj otomatik birleştirildi:

siz yazınca anılarım geldi gözüme : ) zamanında aynı pc ile e-gpu yapmıştım sırf PUBG de düşük fps veriyor diye Alıntıyı görüntüle
Çok güzel duruyor benimde bişiler yapmam lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
muhammed enes çetin
Ssd taktım artık oda iş görmüyor hala çok yavaş aldığım yer vatan computer ne kadar götürür demiştim iyi bakarsan 30 yıl bile götürür demişti

Çok güzel duruyor benimde bişiler yapmam lazım
ben şuan masaüstü topladım onu kullanıyorum ama lonevo laptopda duruyor gayet hızlı termal macunları fan temizlikleri güncel driver windows ile kullanıyorum herhangi bir kasma donma ile karşılaşmadım sizin sıcaklık değerleriniz ile ilgisi olabilir yavaşlama testleri gerçekleştirin ve fan temizliği yapın yada 2 fan var hepsi çalışıyor mu diye kontrol sağlayın.

ByCravL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hassan
Muhsin bizi yiyon sabah sabah. 30 sene götürür ne🤣🤣

Muhsin12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhsin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben şuan masaüstü topladım onu kullanıyorum ama lonevo laptopda duruyor gayet hızlı termal macunları fan temizlikleri güncel driver windows ile kullanıyorum herhangi bir kasma donma ile karşılaşmadım sizin sıcaklık değerleriniz ile ilgisi olabilir yavaşlama testleri gerçekleştirin ve fan temizliği yapın yada 2 fan var hepsi çalışıyor mu diye kontrol sağlayın.
Güncellemelere baktım 2018 den beri güncelleme almamış bırakmışlar güncellemeleri, fanlar dönüyor baktım ama hiç tatmin etmiyor artık oyun oynarken falan donmaya başladı eskiden canavar gibi oyunlarda dehşet saçardı şimdi kasa kasa oynuyor sarmıyor , acil bi çözüm bulmam lazım

Muhsin bizi yiyon sabah sabah. 30 sene götürür ne🤣🤣
Ciddiyim samimi söylüyorum ya

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,621
İsim
Bilal Tepe
Güncellemelere baktım 2018 den beri güncelleme almamış bırakmışlar güncellemeleri, fanlar dönüyor baktım ama hiç tatmin etmiyor artık oyun oynarken falan donmaya başladı eskiden canavar gibi oyunlarda dehşet saçardı şimdi kasa kasa oynuyor sarmıyor , acil bi çözüm bulmam lazım

Ciddiyim samimi söylüyorum ya
Çözümü çok basit hocam paranı hazirliyosun kart bilgilerini girip bir adet laptop veya kasa aliyosun artık donma kasma olmuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,049
Üyeler
141,081
Son üye
tourneext
Top Bottom