Neler Yeni

Lens Hakkında Sorularım var

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Lens kullanan arkadaşlar senelerdir dalış yapıyorum her yaz.(Tüplü değil).Ama gözlük numaram şuanda 8 miyop 1 astigmat gibi bir şey epey yüksek yani.Önümdeki kocaman vatozları göremez oldum.Bu yüzdende dalış gözlüğü yaptırmak istedimde yer bulamadım.Bari diyorumki bir lens yaptırayım dalarken onu takarım.Daha önce hiç lens kullanmadım.Biraz bakayım dedim tek kullanımlık , günlük lensler falan varmış.Biraz aydınlatabilirmisiniz.Nasıl bi lens almalıyım.Gözlük gibi yıllarca kullanabileceğim tek lens falan yokmu.Ve bu numaralarda yaptırıcağım lensin fiyatları vesaire , nerden yaptırabilirim ?
Teşekkürler.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Lens suyla temas etmemeli. Kendi solusyonunda temizlenmeli. Yoksa gözünüz enfeksiyon kapar.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
yıllarca kullanılan lensler yok aylık olanlar var gece yatmadan önce çıkarmak tavsiye ediliyor yoksa batma kızarıklık acı yapabilir yukarıdaki arkadaşın dediği gibi suya temas etmemesi önemli

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lens suyla temas etmemeli. Kendi solusyonunda temizlenmeli. Yoksa gözünüz enfeksiyon kapar.
Hocam lens takıp dalış gözlüğü takacağım su gelme olasılığı düşük ama 0 değil tabi

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Hocam lens takıp dalış gözlüğü takacağım su gelme olasılığı düşük ama 0 değil tabi
Benim tahminim bunu söylediğiniz an yazmayacakları yönünde. Enfeksiyonu kötü çünkü.

Top Bottom