Neler Yeni

lens mi daha iyi gözlük mü

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
arkadaşlar ben gözlüğümü 3. defa kırdım ve gerçekten çok bıktım sadece çerçeve kırıldığından farklı çerçeve alamıyorum ve ilk aldığım çerçevede çok dandik 7 ayda 1 kırılıyor allahın belası

başka çerçeve istediğim zaman camıda değiştirmem gerekiyormuş yarın gidicem yine allahın belası aynı çerçeveyi alıcam

ben bu dertten kurtulmak istiyorum sizce lens alınır mı? lens ile uyursam ne olur? fiyatları nasıl oluyor ömürlük mü kalıyor bilmiyorum aydınltırsanız sevinirim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,673
İsim
göksel yurtcan
arkadaşlar ben gözlüğümü 3. defa kırdım ve gerçekten çok bıktım sadece çerçeve kırıldığından farklı çerçeve alamıyorum ve ilk aldığım çerçevede çok dandik 7 ayda 1 kırılıyor allahın belası

başka çerçeve istediğim zaman camıda değiştirmem gerekiyormuş yarın gidicem yine allahın belası aynı çerçeveyi alıcam

ben bu dertten kurtulmak istiyorum sizce lens alınır mı? lens ile uyursam ne olur? fiyatları nasıl oluyor ömürlük mü kalıyor bilmiyorum aydınltırsanız sevinirim
yılda bir kez yeni lens almak gerekiyor diye biliyorum

beratsvus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat Sıvuşoğlu

Ben de lens geçmeyi planlıyorum, lazer ile çizdirmek sağlıklı ise yaptır. Ben de araştırıp bakacağım.
Gözlük burun yamultması var, rahatsızlık vermesi var. Çıkarttığında yaşanan bulanıklık ağrıtması var.
Şahsen benim sol 3 sağ 2.75 numara ama 2 yıldır gözlük takmıyorum, yalnızca bilgisayar başında vesaire.
Artık çok alıştım ve bulanıklık vesaire bayağı azaldı ve lens takıp sonrasında lazer ile çizdirmeyi planlıyorum.
Uzun konuştum ama son olarakta lense olan yorumum, hijyen açısından çok sorun oluyor diyorlar ama dikkat edersen sıkıntı olmaz.

r4NG3r

80+ Silver
850 TL yeni aldım 6 aylık (6 tane 1 aylık ama 1 tanesi rahat 40 50 gün takılıyor)
lens suyuda ekle 200 TL
1000 TL masrafı var 7 8 ayda bir(sürekli zamlanıyor)

gözlüğün şuanda kırıldı ve hiç yoksa gözlük şart çünkü lens sürekli takılmıyor ekrana bakarken vs. yoruyor o yüzden evde gözlük dışarda lens kullanıyorum ayrıca lensle uyunmaz

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Lensle ben uğraşmazdım ya. Gözünü kaybeden falan olmuş uyuduğu için bir tanıdık

Helixo

80+ Bronze

gözlük daha sağlıklı

Zaquare

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
821
İsim
Mert
kesinlikle lens

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

beratsvus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat Sıvuşoğlu
hiç hoş şeyler olmaz.
yüz tipine uygun bir çerçeve ve güzel bir gözlükle yaşamına daha sağlıklı devam edebilirsin
Lens ile uyumayalım hocam. Zaten yanımızda küçük kap taşımamız gerekiyor genelde, lensi çıkartabilmek için. Boşuna yok onlar.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
Lens ile uyumayalım hocam. Zaten yanımızda küçük kap taşımamız gerekiyor genelde, lensi çıkartabilmek için. Boşuna yok onlar.
bilerek uyumaktan bahsetmiyorum hocam bazen işlerden yorulup uyuya kaldığım oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman mecbur paraya kıyıp güzel bi çerçeve ve cam alıcaz mecbur

saolun hocamların

Top Bottom