Neler Yeni

Leptop açıldıktan sonra kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Furkan Fırat
Merhaba. Acer markalı leptop'um açıldıktan 5 dakika sonra kapanıyor ve otomatik olarak bu sefer masaüstü gelmeden açılıp tekrar kapanıyor ve sürekli bunu tekrar ediyor ben kapatana kadar. Bilgisayarı 15 20 dakika dinlendirdikten sonra masaüstü tekrar geliyor tekrar kapanıp otomatik olarak kendini açıp kapatmaya başlıyor.. Soruna yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum..
Denediğim yöntemler;
1- Ramleri tek tek farklı slotlarda denedim.
2- leptopu temizledim termal macunu değiştirdim
3- hdd ssd ikisini de tek tek takıp denedim

Not: Fan çalışıyor. Isınma problemi yok.

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Merhaba. Acer markalı leptop'um açıldıktan 5 dakika sonra kapanıyor ve otomatik olarak bu sefer masaüstü gelmeden açılıp tekrar kapanıyor ve sürekli bunu tekrar ediyor ben kapatana kadar. Bilgisayarı 15 20 dakika dinlendirdikten sonra masaüstü tekrar geliyor tekrar kapanıp otomatik olarak kendini açıp kapatmaya başlıyor.. Soruna yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum..
Denediğim yöntemler;

Format atmayi dene en basit cozum yolu olabilir windows ile alakali ise

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Denediğim yöntemler;

Islemci veya anakart gg gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Furkan Fırat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Islemci veya anakart gg gibi
işlemci de sorun olsa pc hiç açılmaz.. Fakat masaüstüne gelip 2 saat açık kaldığı oldu. Sonra kapanıyor. Anakartta olsa zaten hiç fanlar falan çalışmaz.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
işlemci de sorun olsa pc hiç açılmaz.. Fakat masaüstüne gelip 2 saat açık kaldığı oldu. Sonra kapanıyor. Anakartta olsa zaten hiç fanlar falan çalışmaz.
ne alaka? bildiğim için söylüyorum işlemci de sorun olsa pc açılmaz, anakartta sorun olsa fanlar çalışmaz diye bir şey yok çok biliyorsan konu açmasaydın

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Furkan Fırat
ne alaka? bildiğim için söylüyorum işlemci de sorun olsa pc açılmaz, anakartta sorun olsa fanlar çalışmaz diye bir şey yok çok biliyorsan konu açmasaydın
Sen ne diyon güzel kardeşim. Yardımcı olmak istemişsin ne güzel.. Fakat bilgin olmayan konulara yorum yapma lütfen. İşlemci ve anakart gg demişsin. Zerre alakası olmayan bir yorum. Sen bilgisayarına işlemciyi çıkarıp tak bakalım ne olacak.

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
Sen ne diyon güzel kardeşim. Yardımcı olmak istemişsin ne güzel.. Fakat bilgin olmayan konulara yorum yapma lütfen. İşlemci ve anakart gg demişsin. Zerre alakası olmayan bir yorum. Sen bilgisayarına işlemciyi çıkarıp tak bakalım ne olacak.
Işlemci veya Anakart*? Islemciyi takıp çıkarsa sorun yoksa çalışmaya devam eder? Iq fakiri misin? Tecrübelerim ile konuşuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Furkan Fırat
Işlemci veya Anakart*? Islemciyi takıp çıkarsa sorun yoksa çalışmaya devam eder? Iq fakiri misin? Tecrübelerim ile konuşuyorum
Yaşın küçük sanırım. Neyse cevap vermeyeceğim :)

Top Bottom