Neler Yeni

LGS Sonuçlarınız Nasıl?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,643
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
LGS sonuçlarınız nasıl?

Geçen seneye göre puanlar ve yüzdelik dilimler ne durumda?

İstediğiniz liseye girebiliyor musunuz?

Junlx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Yiğit Yardımcı
Benim kuzen 475 almış istediği okul geçen sene 470 miş giremem diyo

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Usta bence kuzenin özel okulları denesin. Yüzdelik dilimde 1% e giriyorsa çoğu özel okuldan 90%-100% burs alabilir. Ama özel derken saçma sapan liselere girmesin; TED, ODTÜ gibi köklü liselere girsin. Hem kaliteli bir eğitim alır (özellikle yabancı dil olarak) hem de okulun imkanlarından faydalanır. Spor takımlarına girer, ilgilendiği spor varsa kendini geliştirir. Güzelde bir kampüste eğitim görür, Amerikalı çocuklar gibi lise hayatı yaşar. Ailesinin maddi durumu çok kötü değilse ben tavsiye ederim. Çünkü belli bir seviyenin üstündeki devlet okulları arasında neredeyse hiç fark yok. Sadece okuldaki öğrencilerin ortalama seviyesi değişiyor. Abim Ankara Fen Lisesinde okudu, hiç de abartıldığı gibi bir lise olmadığını söylüyor. Ben orta ayarlı bir Anadolu lisesindeyim şartlar onun anlattığı ile aynı. Yüksek puanlılar bence devlet liselerinde sürünmektense ailelerinin de biraz maddi durumu varsa burslu olarak özel okula girsin. Daha dolu bir 4 sene geçirirler.

Dušan Tadić

80+ Silver
Bi arkadaş 9 yanlışla 4,30 yapmış.
Geçen sene benimde o civarlardaydı 1.02 yaptım. Sınavların zorluğunu kıyaslarsınız artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Kayra Yiğit
Sınav kolaydı bu yüzdende yığılma oluştu geçen seneye göre 2.54 puan alıyorum bu sene için 5.01 yüzdelik geldi cidden BRUHHH rüyamda yüzdeliğim 9 olarak düşünüyordum allahtan öyle değil :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sınav kolaydı bu yüzdende yığılma oluştu geçen seneye göre 2.54 puan alıyorum bu sene için 5.01 yüzdelik geldi cidden BRUHHH rüyamda yüzdeliğim 9 olarak düşünüyordum allahtan öyle değil :D
Puan yazmışım pardon yüzdelik*

Nvidia Mx130

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,771
İsim
Erdem
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Puanla olmuyor ki. Ben 416 aldım geçen sene 407 ile almış ancak yüzdelik farkı çok fazla.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
niye herkes yüksek almış ben 360 aldık 18.50 yüzdelik dilimim var obpyle gircem :(

Top Bottom