Neler Yeni

Line-interactive ups VS Online ups

burakdiA

80+
Hocam sizdeki 1000 VA bana yetmiyor maalesef. Çünkü ocak ayı gibi 5090 ekran kartına geçecem. Sistemime 1200 Watt güç kaynağı falan alacam. 1000 VA olan versiyonu 900 Watt güç veriyor. O yüzden yetersiz kalabilir. Ha ama 2000 VA olan 1800 watt güç veriyor onu alabilirim aslında. İçinde de 4 tane aküsü var fakat 3000 VA olanla fiyat farkı çok olmadığı için almışken 3000 VA alayim dedim.
Fiyat farkı az ise almışken daha fazla güç desteği olanı almak mantıklı evet. Akü maliyetlerini bilmiyorum. Şu anda kullandığım model yaklaşık 15 kere kesintilere karşı korumuştur. Zaten Fsp'nin bu modellerinde bağlı cihazların akım durumunu bilgisayardan da görüntüleyebilirsin. Ben hiç bakmadım ama izlemek için ayrı bir USB aparatı daha var.

tiger1

80+ Bronze
Fiyat farkı az ise almışken daha fazla güç desteği olanı almak mantıklı evet. Akü maliyetlerini bilmiyorum. Şu anda kullandığım model yaklaşık 15 kere kesintilere karşı korumuştur. Zaten Fsp'nin bu modellerinde bağlı cihazların akım durumunu bilgisayardan da görüntüleyebilirsin. Ben hiç bakmadım ama izlemek için ayrı bir USB aparatı daha var.
3000 TL fark var hocam 2000 VA ile 3000 VA arasında. Bu arada bağlı cihazların akım durumunu görüntülemek çok iyi bir özellikmiş. O dediğiniz USB aparatı kutu içeriğinden mi çıkıyor. Yani onunla mı takip edebiliyoruz bilgisayardan.

burakdiA

80+
3000 TL fark var hocam 2000 VA ile 3000 VA arasında. Bu arada bağlı cihazların akım durumunu görüntülemek çok iyi bir özellikmiş. O dediğiniz USB aparatı kutu içeriğinden mi çıkıyor. Yani onunla mı takip edebiliyoruz bilgisayardan.
Evet kutu içerisinden çıkıyor. Dediğim gibi ben hiç kullanmadım daha ama izlemek isteyen bakabilir. Sistem ne zaman ne kadar güç çekiyor diye.

Top Bottom