Neler Yeni

Lise Giriş Sınavı rezaleti*

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
çalışan kişi yapar? :mad: 6 tane test kitabı+ Türkçe , matematik , fen derslerinden ayrı ayrı 2'şer test kitabı , denemeler vb. çözdğüm arkamda dağ gibi duruyorlar. şaka gibi çalışan kişi yapar diyor birde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2020 matematik soruları kat kat zormuş. puahahahaha . zor dedi.
Demekki iyi çalışamamıssın dağ gibi test kitabı bitirmekle iş bitmiyor onu herkes bitirir önemli olan verimli ve doğru çalışabilmek.

Kloroz

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Emirhan mete
Demekki iyi çalışamamıssın dağ gibi test kitabı bitirmekle iş bitmiyor onu herkes bitirir önemli olan verimli ve doğru çalışabilmek.
düzenli çalışma programımda vardı knk. öyle canım istediği zaman çözmedim ki. istersen bilmediğin işlere karışma.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
saçma bulduğum insanlar niye yakınıyor. Önemli olan yüzdelik dilim zaten sen yapamıyorsan kimse yapamıyor sıralamalar ona göre düsenleniyor zaten

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Mehmet emre börekçi
çalışan kişi yapar? :mad: 6 tane test kitabı+ Türkçe , matematik , fen derslerinden ayrı ayrı 2'şer test kitabı , denemeler vb. çözdğüm arkamda dağ gibi duruyorlar. şaka gibi çalışan kişi yapar diyor birde.

Diyene bak 8. sınıf :D bana velet damgası basan adam soruların kolay olduğunu kabul edemiyor

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
düzenli çalışma programımda vardı knk. öyle canım istediği zaman çözmedim ki. istersen bilmediğin işlere karışma.
yapan yaptı brom bilmediğim işmiş :D birde. çok bilmişlik taslamasan diyorum.

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,628
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
lgs öyle olur zaten siz örnek soruların aynısı mı çıkıcak sanıyodunuz bende çözdüm 8. sınıf örnek sorularını hiç benzer bi şey çıkmadı

VitoScaletta

80+ Gold
herkes aynı sınava girdi sınavdan sonra ne kadar konuşsanız da boş ayrıca her sene aynı soruları aynı soru tiplerini göstermelerini mi bekliyorsunuz ?

e yapaydın gardaş biz napak ayrıca sınavdan 1 hafta sonra o sorulara bak ne kadar kolay mış lan ben boşa tribe girmişim dersin ok

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,721
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
11. sınıfım kitapçığa bir göz attım, gayet basit. Çalışan herkesin yapabileceği bir sınavdı.
matematikte 1 -2 tane zor soru görebildim. diiğerleri hep yeni nesil soru o soru tipinden çözdüysen rahat yaparsın dine ve ingilizceye daha bakmadım ama diğerleri kolay

Kloroz

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Emirhan mete
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri