Neler Yeni

Lise Giriş Sınavı rezaleti*

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Tonguç'un videosunu izledim. Matematik ve Sözel geçen seneye göre çok kolay. Fende geçen seneye göre daha fazla bilgi gerektiren sorular var. Keşke bir sene sonra doğup 2021 sınavına girseydim. ☹

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Örnek ve il sorusu benzeri yoktu ama basitti sınav yine matematikte zor 2 soru vardı
Aga o kadarlıkta olsun yani bi zahmet. Kolay sorarlarsa da berbat bir sınav olur. Belirleyicilik özelliği kalmaz.

Ariseks

80+ Gold
Aga o kadarlıkta olsun yani bi zahmet. Kolay sorarlarsa da berbat bir sınav olur. Belirleyicilik özelliği kalmaz.
Zaten o sorular genelde sınavı belirledi zaten ama düzenli çalışan birine sınav çok kolaydı
Bakma bana okul sonuncusunun yaptığı mat sorularını yapamadığım için böleyim tek yanlışlarım en iyi ders olduğum matta o da en kolay sorularda :(
neyse üni sınavı böyle olmicak:cool:

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Çalışan yaparda o kadar anormal bir sınav değildi birazcık zordu ama herkese zor herkes eşit o yüzden yüzdelik dilimle alıyorlar herkes yine kapasitesindeki okula gidecek.
Birazcık zor da değildi ki. Geçen senenin matematiği daha zordu.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Sınava girenler istediği yerleri kazanabilir umarım
ben girmedim ama benim gördüğüm kadar anormal ollamaz bence

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
kanka soruların kolay olmasını mı istiyorsunuz anlamadım

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Sıktı artık şu sınav zordu muhabbetleri.
Zorsa biz napabiliriz? Çalışmayana tabii zor. LGS rezaleti diye konu açmak ayrı komik.
Her sene aynı bahane. Yok geçen sene kolaydı. Şu bahanelerden artık bir çıkın. Yok MEB bize sordu. Bahanenin lüzumu yok. Hayatta bahaneyi kabul etmiyorlar; başaranı kabul ediyorlar.
Katılıyorum. Başarmak için sadece ders çalışmak değil kitap okumakta lazım ki hızlı yapasın
Ayrıca sınavın nesi rezaletti merak ettim ? Her sene zordu muhabbeti var.
Meb her sene aynı soruyu mu sorsun? İlla ki soruları değiştirecekler ve gelecek sene de ne çıkacağını belirtecekler . Bunu mebe değil o tarz soruyu da göstermeyen hocalarınıza da sorun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,643
Üyeler
141,732
Son üye
TorkauL
Top Bottom