Neler Yeni

6000TL Mekanik Klavye Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Cem
Bütçe
6000
Japonya'dan alacağım. Orada fiyatlar bir tık daha iyi birde tax free var. O yüzden uyguna gelecek. NUMPAD olmasını istemiyorum ama yön tuşları olsun. Multimedya tuşlarını nedensizce istiyorum ama zorunlu değil. Low Profile olabilir veya olmayabilir. Wireless olup olmaması da pek önemli değil.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,366
İsim
Yusuf
6000tl. hmmm kanka 5000tl üzerindeki herhangi bi klavyeye elini sallasan üzmez zaten ya. bant çok yüksek hani hepsi premium segment.

Chirooq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Gökay
Japonya'dan alacağım. Orada fiyatlar bir tık daha iyi birde tax free var. O yüzden uyguna gelecek. NUMPAD olmasını istemiyorum ama yön tuşları olsun. Multimedya tuşlarını nedensizce istiyorum ama zorunlu değil. Low Profile olabilir veya olmayabilir. Wireless olup olmaması da pek önemli değil.
Steelseries apex pro 2023 versiyonu olabilir hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Cem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Steelseries apex pro 2023 versiyonu olabilir hocam
Bir tık fiyatı yüksek onun. O yüzden Apex 7 TKL düşünüyorum. Logitech G813'de (TR'DE G815 diye satılıyor) çok ilgimi çekti. Low profile ve multimedya tuşları olan klavyeler çok ilgimi çekiyor. Fakat bazıları japan layout. Normal us klavyelerden farklı +2 veya 4 fazladan tuş var. Kullanırken rahatsız etmezse sıkıntı olmaz aslında. Bulabilirsem us layoutuna bakarım G813'ün de.

SteelSeries Apex 7 TKL
Logitech G813
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavyede bir zahmet kablosuz olmasın diyen biriyim ama belki de kablosuz modellerden alırım G913 vs.

Son düzenleme:
Top Bottom