Neler Yeni

lise için masa üstü mü laptop mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Nisa
Merhaba , bu sene liseye geçicem ve lise için laptop düşünüyoruz fakat laptop ile masaüstü arasında kararsız kaldım. Bu sene dijital resmede başlamak istiyorum o yüzden masaüstü daha iyi olur diye düşünüyorum ve ekran daha geniş olduğundan oyun oynamak için daha iyi olur diye sanıyorum , laptop lazım olur mu bilmiyorum olucağınıda sanmıyorum ama yine de kararsızım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,770
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Merhaba , bu sene liseye geçicem ve lise için laptop düşünüyoruz fakat laptop ile masaüstü arasında kararsız kaldım. Bu sene dijital resmede başlamak istiyorum o yüzden masaüstü daha iyi olur diye düşünüyorum ve ekran daha geniş olduğundan oyun oynamak için daha iyi olur diye sanıyorum , laptop lazım olur mu bilmiyorum olucağınıda sanmıyorum ama yine de kararsızım.
Özellikle Laptop lazım değilse masaüstü daha iyi olur bence de

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Laptop şartları şunlardır gözümde.
Yatılı kalıyorsundur fenan
Habire taşıman gerekiyordur.
bence bu kriterleriniz varsa laptop yoksa masaüstü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,810
Üyeler
143,859
Son üye