Neler Yeni

liseden mezun oldum nasıl bir yol çizmeliyim

DızcıFaruk01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
mert can ipci
liseden yeni mezun oldum ve ne yapıcağımı gerçekten bilmiyorum dersleri çok iyi olan biride değilim yks ye hazırlanmam 2 sene en az sürer o yüzden düşünmüyorum vasıfsız fabrika işçiside olmak istemiyorum daha güncel nasıl bir meslek seçebilirim yada eğitimini alıp vs ne yapabilirim bir önerisi vs olan varmı forumada danışmak istedim

Bthn_Klkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Batuhan KELEKÇİ
Ben Sivil Savunma ve İtfaiyecilik öğrencisiyim derslerim çok iyi değil diyorsan Çukurova Üniversitesi bu yıl 255 puan 750.000 ile aldı. 2 yıllık bir bölüm ve önü açık bir bölüm. Mezun olduktan sonra KPSS ve C ehliyeti ile herhangi bir belediyeye başvurabilirsin. Mesela bugün Çanakkale Belediyesi açıklamış KPSS en az 60 puan ve en az C ehliyeti ile alım yapıyor. Devlet memuru olursun 24/48 sistemi ile çalışır emekli olursun. Kararını iyi seçmelisin. İyi forumlar.

oEnesQlf

80+ Silver
liseden yeni mezun oldum ve ne yapıcağımı gerçekten bilmiyorum dersleri çok iyi olan biride değilim yks ye hazırlanmam 2 sene en az sürer o yüzden düşünmüyorum vasıfsız fabrika işçiside olmak istemiyorum daha güncel nasıl bir meslek seçebilirim yada eğitimini alıp vs ne yapabilirim bir önerisi vs olan varmı forumada danışmak istedim
Müşteri temsilcisi olabilirsin evde bilgisayarın varsa, sonrasında sermaye oluşturup bir ticaret vb. Gibi şeyler yapabilirsin ya da bekçi de olabilirsin kısa süreliğine, yukarıdaki arkadaşın dediğide mantıklı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
906,762
Üyeler
140,696
Son üye
yusuf.aydogan