Neler Yeni

Çözüldü✓ Logitech 3D Pro Ayarları Nasıl olmalı?

Belphegor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz
Bütçe
1250
Merhaba, Logitech 3D Pro aldım ve ufak bir problemim var. Ürünü taktım ve War Thunder'da denedim. Sonrasında Google Earth uygulamasında denedim ve en son Logitech uygulamasında denedim. Hafif bir ölü bölge kalıyor. Ürün sağ tarafa yanlıyor. Bu hatalı bir ürün mü yoksa bu normal mi? Değişim başlattım ama iptal edebilirim. Değişim devam etsin mi? Biraz ayar çekince rahatladı ama hala ufacık sağ tarafa yanlıyor. Değiştirince sorun çözülür mü? Ürünü sola çevirince sıfırlanıyor ama sağa çevirince açısı bozuluyor. Minicik bir dokunuş sonrası sıfırlanıyor.

Resimde de gösterdiğim gibi sağ taraf biraz kaymış. %11 yazıyor ve mikro dokunuş yapınca sıfır oluyor.

Ekler

• test32.png
    test32.png
    47.5 KB · Hit: 15

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
790
İsim
ahmet ali özmert
Merhaba, Logitech 3D Pro aldım ve ufak bir problemim var. Ürünü taktım ve War Thunder'da denedim. Sonrasında Google Earth uygulamasında denedim ve en son Logitech uygulamasında denedim. Hafif bir ölü bölge kalıyor. Ürün sağ tarafa yanlıyor. Bu hatalı bir ürün mü yoksa bu normal mi? Değişim başlattım ama iptal edebilirim. Değişim devam etsin mi? Biraz ayar çekince rahatladı ama hala ufacık sağ tarafa yanlıyor. Değiştirince sorun çözülür mü? Ürünü sola çevirince sıfırlanıyor ama sağa çevirince açısı bozuluyor. Minicik bir dokunuş sonrası sıfırlanıyor.

Resimde de gösterdiğim gibi sağ taraf biraz kaymış. %11 yazıyor ve mikro dokunuş yapınca sıfır oluyor.
kalibrasyonunu yaptın mı?

Belphegor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kalibrasyonunu yaptın mı?
Dediğiniz şey Logitech 3D Pro programı üzerinden mi yapılıyor? Oradan War Thunder'ı seçtim şu an için biraz daha düzeldi ama ucunu sağ tarafa doğru ittirince uçak azıcık sağ tarafa kayıyor. Yani cihazı tutmazsam mikro olarak sağ tarafa doğru kayıyor.

Daha iyi anlatabilmek için video çektim.

Son düzenleme:

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
790
İsim
ahmet ali özmert
Dediğiniz şey Logitech 3D Pro programı üzerinden mi yapılıyor? Oradan War Thunder'ı seçtim şu an için biraz daha düzeldi ama ucunu sağ tarafa doğru ittirince uçak azıcık sağ tarafa kayıyor. Yani cihazı tutmazsam mikro olarak sağ tarafa doğru kayıyor.

Daha iyi anlatabilmek için video çektim.
evt uygulaması üzerinden olması lazım ama genel bir kalibrasyon yapma seçeneği olması lazımdı benim arkadaşımda var bundan her oyuna girmeden önce kalibrasyon tazeliyordu

Belphegor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz
evt uygulaması üzerinden olması lazım ama genel bir kalibrasyon yapma seçeneği olması lazımdı benim arkadaşımda var bundan her oyuna girmeden önce kalibrasyon tazeliyordu
Youtube'da kalibrasyon ayarlarını anlatan birisini buldum ve şimdi tekrar deniyorum. Ayarda bile biraz takılı kaldı. Ama belki çözülür.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
790
İsim
ahmet ali özmert

Belphegor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuz
çözüldü mü? merak ettim
Hala mikro dokunuşla sağ tarafa kayma yaşıyor. Çok büyük etki yapmıyor ama değişim başlattım. Ürünü değiştirecekler. Yine aynı şey olursa normaldir diyeceğim. Sonuçta iki ürün de bozuk gelmez diye düşünüyorum. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Top Bottom