Neler Yeni

Logitech G Pro X 2 Lightspeed - HyperX Cloud III Wireless - Logitech G733 ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emre Berk
Kablosuz kulaklık aramaktayım. Nova 7 kullandım fakat nedense discord ayarları yüzünden ve arada ses kesilmesinden dolayı iade ettim. Hyperx Cloud III ve G Pro X 2 arasında kaldım. Benim için önemli olan geniş ses sahnesi olsun. Genellikle Valorant oynuyorum. Başka bir kulaklık da önerebilirsiniz. G733 de aklımda var fakat dediğim modellere göre daha düşük bence.

DogancanYr

80+ Bronze
G733 ayarlar ve ışıklar kapanmıyor. Kapatmak için windowsun başlaması lazım ve logitech G hub açık olmalı. Telefonda ışıklar kapalı kullanamıyorsun ve ayarlarda gidiyor.

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
alp
Delta s wireless bakabilirsin ben aldım çok memnunum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emre Berk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Delta s wireless bakabilirsin ben aldım çok memnunum
Valorant oynadiniz mi kulaklıkla ? Oynadiysaniz nasildi acaba. Mesafe derinligi var mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

G733 ayarlar ve ışıklar kapanmıyor. Kapatmak için windowsun başlaması lazım ve logitech G hub açık olmalı. Telefonda ışıklar kapalı kullanamıyorsun ve ayarlarda gidiyor.
G733 mu kullaniyorsunuz

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
can
Fps ağırlıklı oynuyorsanız gpro x2 de cloud 3 de üzmez, g733 sizi tatmin etmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ömer
Fps ağırlıklı oynuyorsanız gpro x2 de cloud 3 de üzmez, g733 sizi tatmin etmez.
gpro x 2 iyi bir alternatifdir hocam pc için donglesi var kablolu kablosuz kullanılabiliyor telefona bluetooth ile bağlanılabiliyor ses kaliteside sizi üzmez hocam 7.1

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
ibrahim ahıskalı
cloud 3 wireless öneririm ses kasma konusunda memnunum

aapo0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
alp
Valorant oynadiniz mi kulaklıkla ? Oynadiysaniz nasildi acaba. Mesafe derinligi var mi

G733 mu kullaniyorsunuz
Warzone oynadım gerçekten o derinliği hissettiriyor valorant deneme fırsatım olursa dönüş yaparım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ömer
Kablosuz kulaklık aramaktayım. Nova 7 kullandım fakat nedense discord ayarları yüzünden ve arada ses kesilmesinden dolayı iade ettim. Hyperx Cloud III ve G Pro X 2 arasında kaldım. Benim için önemli olan geniş ses sahnesi olsun. Genellikle Valorant oynuyorum. Başka bir kulaklık da önerebilirsiniz. G733 de aklımda var fakat dediğim modellere göre daha düşük bence.
incelemesinide bıraktım hocam gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emre Berk
cloud 3 wireless öneririm ses kasma konusunda memnunum
Sahne genişliği - mesafe derinliği var mı acaba ? Sadece sağdan kesin biri geliyor değil de mesela rakip oyuncu sana doğru veya bir skill sana doğru gelirken bunun mesafesini verebiliyor mu anlayabiliyor musun ?

incelemesinide bıraktım hocam gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Siz kullanıyor musunuz eğer kullanıyorsanız Sahne genişliği - mesafe derinliği var mı acaba ? Sadece sağdan kesin biri geliyor değil de mesela rakip oyuncu sana doğru veya bir skill sana doğru gelirken bunun mesafesini verebiliyor mu anlayabiliyor musun ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ömer
Sadece sağdan kesin biri geliyor değil de mesela rakip oyuncu sana doğru veya bir skill sana doğru gelirken bunun mesafesini verebiliyor mu anlayabiliyor musun ?
hocam bu tüm 7.1 kulaklıklarda var ve bu fiyata bundan alternatiflisini bulamazsın ses kalitesi filan her şey nettir hocam en kötü kulaklıklarda bile sağ sol orta arka ayırt edilirken bu fiyattaki bir kulaklığı alırken hiç şüpheniz olmasın ben haftaya alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,564
Üyeler
153,253
Son üye
olamaz999
Top Bottom