Neler Yeni

Logitech G PRO X SUPERLIGHT vs Razer Deathadder V3 PRO

Tokuchi77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Ad Soyad
Hangisi diğerinden iyi?

Ya da birbirlerine göre artıları ve eksileri nelerdir?

Her iki fareyi de kullanan var mı?

Deneyimleriniz ve bilgileriniz nedir bu iki fare hakkında?

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Furkan
yorumumu söyleyim bende superlight var. v3 pro daha yeni çıktı o yüzden sensör açısından daha iyi. superlight nin 2. versiyonu ne zaman tanıtılır bilmiyorum. yakın zamanda kulaklığı tanıtılmıştı diye hatırlıyorum. superlightnin iyi yani eliniz küçükse tam olacaktır. shape iyi yani kalıbı diyim. v3 pro biraz daha büyük. mouse tutuş şeklinizde önemli tabi. 2 farede kullanılabilir. bence

Tokuchi77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Ad Soyad
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yorumumu söyleyim bende superlight var. v3 pro daha yeni çıktı o yüzden sensör açısından daha iyi. superlight nin 2. versiyonu ne zaman tanıtılır bilmiyorum. yakın zamanda kulaklığı tanıtılmıştı diye hatırlıyorum. superlightnin iyi yani eliniz küçükse tam olacaktır. shape iyi yani kalıbı diyim. v3 pro biraz daha büyük. mouse tutuş şeklinizde önemli tabi. 2 farede kullanılabilir. bence
Palm grip tutuş şekli için çok iyiymiş Razer Deathadder v3 pro ve bu yüzden onu sipariş ettim.
Palm grip tutuyorum ve güncel, sorunu olmayan bir mouse imiş.
Bu konuyu keyfi açtım çünkü bu iki fare çok kıyaslanabiliyor. Ben de merak ettim.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Furkan
Palm grip tutuş şekli için çok iyiymiş Razer Deathadder v3 pro ve bu yüzden onu sipariş ettim.
Palm grip tutuyorum ve güncel, sorunu olmayan bir mouse imiş.
Bu konuyu keyfi açtım çünkü bu iki fare çok kıyaslanabiliyor. Ben de merak ettim.
bende öyle tutuyorum. bendede superlight var ama siyahı bende beyaz mouseye geçmeye düşünüyorum hatta beyaz ekipmana geçicem direk. o yüzden v3 pro düşünüyorum bende. bu superlight yi hepsi buradadan 1200 TL'ye almıştım ilk kez bu kadar indirime girmişti ordan aldım. sorunsuz kullanıyorum şükür

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,738
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Yukarıda ki arkadaş doğru diyor bende de superlight vardı, bir tık küçük, v3 ise daha büyük ikisinin tutuş tarzı farklı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,823
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom