Neler Yeni

Logitech G300S nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
find me

Gamepower Bane Kablolu Optik Oyuncu Mouse​

Gamepower Bane Kablolu Optik Oyuncu Mouse kullanmaktayım gecikmelerden dolayı ve kısıtlı ayarlardan dolayı yeni bir mouse alıcam. Logitech G300S mouse benzer boyutunda mouse kullanmışlığım oldu yeni aldığım Abra A7 v14.2 için bakıyorum.

Buna benzer mouse öneriliriniz var mı?

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Bence g300s alabilirsen direk al çok iyi mouse kötü yorumu yok.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
G300s çok eskidi boyutları hemen hemen aynı olan viper mini var kullanıyorum memnunum eliniz 18 cm ve üstüyse önermem claw harici tutamazsınız önerebileceğim başka bir model yok adında mini var diye herkes aşırı küçük bir mouse sanıyor ama g300s'ten bir tık daha geniş

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

Gamepower Bane Kablolu Optik Oyuncu Mouse kullanmaktayım gecikmelerden dolayı ve kısıtlı ayarlardan dolayı yeni bir mouse alıcam. Logitech G300S mouse benzer boyutunda mouse kullanmışlığım oldu yeni aldığım Abra A7 v14.2 için bakıyorum.

fosil oldu o artık

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,524
İsim
.

Usta nasıl gecikme var gamerpowerde ?

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
Kronik sorunları devam ediyor mu bilmiyorum ama belli bir süre sonra çift tıklama yapıyor.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kronik sorunları devam ediyor mu bilmiyorum ama belli bir süre sonra çift tıklama yapıyor.
Yıllardır kullanıyorum 2 ayda bir kapağını çıkartıp plastiği japonlamam gerekiyor switche basması gereken plastik kısım aşınıyor switch o boşluğa gelince tuş basmıyor Logitechin çift tıklama sorunları bitmedi bitmeyecek

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
Berk
Önermem, kronik çift tık sorunu var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
find me
Usta nasıl gecikme var gamerpowerde ?
Makrosu olsun mesala bir silahın üçer ve tek atış yapabilen modu var tekli atışta taramalı tüfeğe dönüşterülebiliyorum ancak makrosunu çalıştırdığım zaman sol sağ aşağı yukarı yapamıyorum silahı aşağa doğru çekemiyorum. DPI detaylı değil 250 500 750 diye gidiyor. Aşınma sorunu evet siyah kaplaması hafif kalktı ancak çift tıklama sorunlarıyla karşılaşmadım. Kısacası başka modellere bakılabilir, satıcam zaten bunu ve asıl konumuza gelecek olursak.

Edit: Ek olarak elimin alışması zaman aldı o mouse için, zamanla alışıyorsun.

Viper mini dışında başka çoklu tuşlu olan makrosu sağlam bir fare öneriniz var mı? Bütçe 300 üzeri çıkmasın (5-10 lira yukarı hariç). Yok ise bunu alıcam sanırsam.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Makrosu olsun mesala bir silahın üçer ve tek atış yapabilen modu var tekli atışta taramalı tüfeğe dönüşterülebiliyorum ancak makrosunu çalıştırdığım zaman sol sağ aşağı yukarı yapamıyorum silahı aşağa doğru çekemiyorum. DPI detaylı değil 250 500 750 diye gidiyor. Aşınma sorunu evet siyah kaplaması hafif kalktı ancak çift tıklama sorunlarıyla karşılaşmadım. Kısacası başka modellere bakılabilir, satıcam zaten bunu ve asıl konumuza gelecek olursak.

Edit: Ek olarak elimin alışması zaman aldı o mouse için, zamanla alışıyorsun.

Viper mini dışında başka çoklu tuşlu olan makrosu sağlam bir fare öneriniz var mı? Bütçe 300 üzeri çıkmasın (5-10 lira yukarı hariç). Yok ise bunu alıcam sanırsam.
Deathadder v2 mini güncel fiyatı hakkında bilgim yok viper miniyle aynı tasarım farkı var

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
find me
Deathadder v2 mini güncel fiyatı hakkında bilgim yok viper miniyle aynı tasarım farkı var
Akakçeden bakınca fiyatları çok tuzlu geliyor daha da ucuzunu buldumda güvenemedim ona şahsen, makronun tuşlarını üstte olmasını tercih ederim gamepower ile idare ettim neyse de COD Warzone, DBD, BTD6, KF2, 7DTD, B4B, Borderlands 3 gibi oyunlar oynamaktayım. Makrolar benim için önemli bir unsur.

Lost_Dragon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
756
İsim
Göksel Gündüz
Ben G300s çok kullandım herhalde 5-6 dafa almışımdır. Ben DOTA çok oynarım o yüzden mi bilmiyorum her G300s aldığımda 7-8 ayda bir switchler bozuluyordu. Bu yüzden ben G502'ye geçtim o daha sağlam ama pahalı. G402'de alınabilir ona benzer ama bütçene uygun değildir sanırım.

Top Bottom