Neler Yeni

LOGITECH G435 1564 TL

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
aliexpressten böyle ürünlerde pek güvenmiyorum tavsiye etmem o yüzden

ufubo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ufuk Bircan Özkan
aliexpressten böyle ürünlerde pek güvenmiyorum tavsiye etmem o yüzden
Bayramdan önce Aliexpress'teki Logitech Official Store'dan G435 aldım, vergi dahil 1660 liraya. Mikrofonu rezalet çıktı, ses testi yaptığımda %5 seviyesinde algılayabiliyordu. Yorumlarda benzer bir şikayet görmemiştim, bana özel bir şanssızlık diye yorumladım. Ancak speaker kısmı çok çok iyi. Mağazadan refund istedim, %50 iade yaptılar. Günlük olarak dışarıda kullanmak için 1000 liraya çok düzgün bluetooth kulaklığım olmuş oldu.

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Ömer
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, bilgisayar programları, oyunlar, ürünler
Kablolu ile kablosuzu benzer fiyatlarda değerlendirmek doğru değil bence, bu fiyatlarda da kablosuz kulaklık pek fazla bulunmuyor

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
Ömer
Kablolu ile kablosuzu benzer fiyatlarda değerlendirmek doğru değil bence, bu fiyatlarda da kablosuz kulaklık pek fazla bulunmuyor
İyi ama kablosuz diye kötü bir kulaklık almanın da bir anlamı yok. VXE V1 al madem öyle hem daha ucuz mesela. Bir de oyun için 2k kulaklık tavsiyesi istedin diye attım C2’yi.

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
Bayramdan önce Aliexpress'teki Logitech Official Store'dan G435 aldım, vergi dahil 1660 liraya. Mikrofonu rezalet çıktı, ses testi yaptığımda %5 seviyesinde algılayabiliyordu. Yorumlarda benzer bir şikayet görmemiştim, bana özel bir şanssızlık diye yorumladım. Ancak speaker kısmı çok çok iyi. Mağazadan refund istedim, %50 iade yaptılar. Günlük olarak dışarıda kullanmak için 1000 liraya çok düzgün bluetooth kulaklığım olmuş oldu.
aliexpress kullanıcının arkasında duruyor zaten da yine de aliexpressten aldığım ürünlerin kalitesi güven vermiyor nedense

Top Bottom