Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Logitech G535 LIGHTSPEED 1.599TL

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Şuan kullanıyorum. Kablosuz çekimi iyi değil evim ufak 5 6 metre sonra ses garipleşmeye başlıyor. Hafif, sesi çok yüksek değil programlar ile yükselttim baş ağrıtıyor. mikrofon sesini bilgisayar da test ettim yeterli geldi. Alınır bu fiyatlara kablolu kulaklıklar işkence gibi çocuklu aileler için hem de.
hocam sen komşuya kadar çekecegını mı zannedıyosun arada duvar varsa zaten kesılır 5-6 metre gayet normal
Mesaj otomatik birleştirildi:

300 TL karla satılır küçümsemeyin parayı
sen satana kadar 300tl enflasyonla erır 1700e ılanda 1 ayda anca gıttı

Vofuth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melih
Bence kablosuz al sonra pişman olma kablo sıkıntı
Corsair HS50 Pro kullanıyordum ömrünü doldurdu maalesef. Oda kablolu beni yormuyordu güzelce sarıp bağlıyordum. İyi bile dayandı bana.

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
@Kadir Çaycı hocam kulaklık 1600 şuan itopyada hala almadıysanız

cevaplarda gördüm almışsınız sanırım hayırlı olsun

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Muhammed Berat Yörük
arkadaşlar ben g435 almayı düşünüyordum daha şık durduğu ve daha rahat olduğu için sizce mikrofonları arasında çok büyük bi fark var mıdır? aklımı karıştıran tek konu mikrofonu ben öyle çok üst düzey bi fps oyuncusu değilim arada arkadaşlarla eğlencesine girerim o kadar o yüzden ses kasma konusunda her iki kulaklığında beni tatmin edeceğini düşünüyorum mikrofon konusunda fikri olan belirtirse mutlu olurum😊😊

arkadaşlar ben g435 almayı düşünüyordum daha şık durduğu ve daha rahat olduğu için sizce mikrofonları arasında çok büyük bi fark var mıdır? aklımı karıştıran tek konu mikrofonu ben öyle çok üst düzey bi fps oyuncusu değilim arada arkadaşlarla eğlencesine girerim o kadar o yüzden ses kasma konusunda her iki kulaklığında beni tatmin edeceğini düşünüyorum mikrofon konusunda fikri olan belirtirse mutlu olurum😊😊
he birde bluetoothunun olması benim için bi artı g435 için

Can...

80+ Platinum
ben pek memnun değilim incelemesini yaptım kulaklık bozuk galiba bir ses efsane kasılıyor 2 gün sonra bozuluyor garip kulaklık sol kulaktan da çınlama geliyor ses çalmıyorken ben pek memnun değilim keşke hyper x ccw alsaydım

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
ben pek memnun değilim incelemesini yaptım kulaklık bozuk galiba bir ses efsane kasılıyor 2 gün sonra bozuluyor garip kulaklık sol kulaktan da çınlama geliyor ses çalmıyorken ben pek memnun değilim keşke hyper x ccw alsaydım
bu ccw den daha ıyı eqo ayarı yapmanzıl lazım fps ayarındakı herşeyı 1 tık yukseltın yada duşurun tam hatırlamıyorum en ıyı oyle oluyo

Cosuonjx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hamza Bulut
Kulaklık bluetooth dongle TV'ye takar takmaz kendiliğinden kapanıyor. Üzerindeki reset tuşuna basıyorum yine bir açılıyor sonra takılıyor. TV'de HID Device ve Bluetooth Device bağlandı bildirimleri geliyor ama ne yaptıysam bağlayamadım. PC ve PS5'te dongle takar takmaz otomatik bağlandı. TV'ye başka bir bluetooth kulaklık denedim o sorunsuz bağlandı. Acaba TV'ye destek vermiyor mu bu kulaklık?

misemise

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Mert Ketenoğlu
Arızalı olabilir. Kul yapımı sonuçta sıfır araba alıyorsun şanzıman arızası çıkıyor servise gönder bence

bu ccw den daha ıyı eqo ayarı yapmanzıl lazım fps ayarındakı herşeyı 1 tık yukseltın yada duşurun tam hatırlamıyorum en ıyı oyle oluyo
Kendi programı var mı kulakligin ?

Cosuonjx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hamza Bulut
Kulaklık bluetooth dongle TV'ye takar takmaz kendiliğinden kapanıyor. Üzerindeki reset tuşuna basıyorum yine bir açılıyor sonra takılıyor. TV'de HID Device ve Bluetooth Device bağlandı bildirimleri geliyor ama ne yaptıysam bağlayamadım. PC ve PS5'te dongle takar takmaz otomatik bağlandı. TV'ye başka bir bluetooth kulaklık denedim o sorunsuz bağlandı. Acaba TV'ye destek vermiyor mu bu kulaklık?
TV desteklemiyormuş.

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Ömer Murat KARACA
Şuan kullanıyorum. Kablosuz çekimi iyi değil evim ufak 5 6 metre sonra ses garipleşmeye başlıyor. Hafif, sesi çok yüksek değil programlar ile yükselttim baş ağrıtıyor. mikrofon sesini bilgisayar da test ettim yeterli geldi. Alınır bu fiyatlara kablolu kulaklıklar işkence gibi çocuklu aileler için hem de.
G435 kullandım daha önce 7-8 ay kadar. Gayet memnundum. Bundan da memnun kalacağıma inanıyorum.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,274
İsim
Kerem Çavuş
ALMANIZI ÖNERMİYORUM. Ben aldım pişman oldum. Ses seviyesi aşırı düşük (emin olun bütün herkese göre böyledir. bir sürü kişiye denettirdim hepsi aynısını dedi). Logitech G Hub'ın ekolayzer ayar kısmını pek beğenmedim. Kulaklığın sesini yükseltmek için 2 tane uygulama indirip, o uygulama içinde sesini yükselttikten sonra ekolayzer ayarını adam akıllı uğraşıp yapmazsanız cidden kötü kulaklık (o 2 uygulamadan ayar yaparsanız logitech ghub bi işe yaramıyor, deactive oluyor). Anlamadığım kısım James Donkey 710'un mikrofon kalitesi nasıl 1600 TL lik logitech g535 in mikrofonundan iyi oluyor
Bana ses seviyesi yeterli geldi ama yetersiz diyen de çok kişi gördüm , ghub uygulaması cidden yavan fakat ses kasma ve konfor açısından bu fiyata tercih edilebilir bana cloud2 den bile iyi geldi açıkcası tek sevmediğim yani garip bi çınlama sorunu var sol tarafta o beni aşırı rahatsız etti

Top Bottom