Neler Yeni

Logitech PRO X mi Yoksa HyperX Cloud II mi Daha iyi ?

Gigaty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Muhammet Demir
Ya arkadaşlar ben düşündüm taşındım bir türlü karar veremedim 1000 TL'yi aşmamak derecede bir kulaklık almak istiyorum fakat bu iki si arasında takıldım kaldım. Şimdi fiyat performans istemiyorum 1000 TL'yi aşmasın bana önerebileceğiniz kulaklıklar hangileridir headset olarak bahsediyorum. Şuan ki düşüncelerim HyperX Cloud II ve Logitech Pro X arasında gidip geliyor başka marka önerecekseniz önerin ama bu ikisi arasında hangisi daha iyi söylerseniz bana daha fazla yardımcı olursunuz. Şimdiden Teşekkürler.

Mileven

80+ Silver
Pro X kullanan arkadaşım var gayet memnunum dıyor ama cloud 2 yi bilmiyorum

e.buraky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Burak Yılmaz
Ya arkadaşlar ben düşündüm taşındım bir türlü karar veremedim 1000 TL'yi aşmamak derecede bir kulaklık almak istiyorum fakat bu iki si arasında takıldım kaldım. Şimdi fiyat performans istemiyorum 1000 TL'yi aşmasın bana önerebileceğiniz kulaklıklar hangileridir headset olarak bahsediyorum. Şuan ki düşüncelerim HyperX Cloud II ve Logitech Pro X arasında gidip geliyor başka marka önerecekseniz önerin ama bu ikisi arasında hangisi daha iyi söylerseniz bana daha fazla yardımcı olursunuz. Şimdiden Teşekkürler.
pro x

Nisannn

80+
Cloud II'nin köşeli olan tip ses kartı kronik sorunlu haberiniz olsun. Cloud Alpha (Ses kartsız olan) alıp yanına Sound Blaster AE-5 Plus gibi bir ses kartı almak mantıklı olabilir. Ya da ikinci el ROG Centurion bakabilirsiniz 8.2 sürücülü bir kulaklık.

Gigaty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Muhammet Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cloud II'nin köşeli olan tip ses kartı kronik sorunlu haberiniz olsun. Cloud Alpha (Ses kartsız olan) alıp yanına Sound Blaster AE-5 Plus gibi bir ses kartı almak mantıklı olabilir. Ya da ikinci el ROG Centurion bakabilirsiniz 8.2 sürücülü bir kulaklık.
ya şimdi kafamda deli sorular pro x almayı düşündüm hoşuma gitti fakat hyperx cloud alpha s yada cloud 2 de olabilir dediğiniz gibi ses kartı almak mantıklı ama ben ses kartı almayı istemiyorum bide 2. el olarak bir kulaklık almayacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da şimdi cloud alpha s yerine asus rog delta core mi alsam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,462
Üyeler
138,359
Son üye
akcin06
Top Bottom