Neler Yeni

🔥İndirim Logitech ZONE Vibe 100 Kablosuz Kulaklık 1999 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Ryzen
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,439
İsim
Diyarhan
Logitech fason üretmez de şu Çinli kulaklıklara çok benziyor. Kalitesi nasıldır?

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
Mert Kirazlı
Vay arkadaş o kadar da mücadele ettik orda s22 plus s23fe den iyi diye felan
Harbi ya almadan önce 3 kere arayıp stok varmi diye sordum var dediler aldık stok yok diye gondermediler şaka gibi olay bu yüzden mediamarkt tan bir daha birsey alasım gelmiyor

LIONN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Kerem Özkan
İlgilendiği Kategoriler
Sanat Teknoloji Tasarım
Harbi ya almadan önce 3 kere arayıp stok varmi diye sordum var dediler aldık stok yok diye gondermediler şaka gibi olay bu yüzden mediamarkt tan bir daha birsey alasım gelmiyor
Geçen yıllarda böyle bir indirimde ben de bişey almıştım yine yollamamıştı Media Markt

roob

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim güçün
Bu kulaklık 435ten daha mı iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aşko Kuşko
ben arayıp iptal ettirdim boşa gaza geldim gibi. sadece bt var kulaklıkta. anc yok.

MetalWave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Serdar Günaydın
bende bunun lighting aparatlısı var. o kadar hafif ki çok rahat ama muhtemelen ses kalitesi aynıdır. şahsi fikrim müzik için logitech alınmaz.

ufubo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ufuk Bircan Özkan
Ses kalitesi olarak hem hoparlörü hem de mikrofonu G435'ten daha iyi. Ancak bu kulaklıklar oyun için değil, daha çok evden çalışanlar ve online toplantılar için geliştirildi. Bu nedenle sadece oyunlarda sorun yaratacak kadar gecikmesi olan bluetooth bağlantısı var. Bunun Vibe 150 modelinde hem BT hem wireless bağlantı var ancak o model de Türkiye'de yok. Müzik dinlemek ve iletişim amacıyla kullanacaklara öneririm, oyun için önermem.

Top Bottom