Neler Yeni

LOL ANİ MS ÇIKMASI

ADXD2000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
büşra songül
MERHABALAR, LOL DE ANİDEN MS ARTMASI VE BUNUN BAŞKA BİR OYUNDA OLMAMASI ÇOK ÜZÜYOR. BİR TÜRLÜ GÜZEL LOL KEYFİ ÇIKARTAMIYORUM YARDIM EDİN

BU ARADA MS YÜKSELİP AZALDIKTAN BİR SÜRE SONRA OYUNUN ORTASINDA KAPANIYOR YARDIM EDEBİLECEK VARMI??

Mertcann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mert Can Teker
Yeni Yeni mi oluyor yoksda çok önceden berimi ?

Knife

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Derin Berkoz
internette sorun vardır kankam

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Süleyman Emre Çolak
İnternetinin markası ne ? Bende de var aynı sorun TR serverleriyle ya da internetle alakalı olabilir.

YTSK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Eren Başkaya
Onarım yapabilirsin -oyun içinden yapılıyor- veya oyunu tamamen silip yüklemeyi dene , ben böyle üstesinden gelmiştim.
İyi eğlenceler!..

ADXD2000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
büşra songül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onarım yapabilirsin -oyun içinden yapılıyor- veya oyunu tamamen silip yüklemeyi dene , ben böyle üstesinden gelmiştim.
İyi eğlenceler!..
KANKA BUNU KAÇ KERE YAPTIĞIMI TAHMİN EDEMEZSİN ANAKARTI FALANDA DEĞİŞTİRDİM DURUM AYNI.

• Beğen
Reaksiyonlar: YTSK

ADXD2000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
büşra songül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
internette sorun vardır kankam
YOK KNK İNTİDE DEĞİŞTİRDİM VODAFONE DEN TÜRK TELEKOMA DEĞİŞTİM RİOTA MESAJ YAZDIM HEXTEC PROGRAMLA TARA GÖNDER DOSYAYI DEDİ GÖNDERDİM İŞLEMCİDE SORUN BULDU DEĞİŞTİRDİM İŞLEMCİYİ YİNE AYNI.

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Süleyman Emre Çolak
KANKA BUNU KAÇ KERE YAPTIĞIMI TAHMİN EDEMEZSİN ANAKARTI FALANDA DEĞİŞTİRDİM DURUM AYNI.

Güzel bir PC formatı at İnternete kablosuz bağlanıyorsun galiba sorun bundan kaynaklı. Annemin kablo takıntısı olduğu için bana da kablosuz usb almıştı oynlarda internette çıldırdığımı görünce kablo taktırdılar :D

Knife

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Derin Berkoz
YOK KNK İNTİDE DEĞİŞTİRDİM VODAFONE DEN TÜRK TELEKOMA DEĞİŞTİM RİOTA MESAJ YAZDIM HEXTEC PROGRAMLA TARA GÖNDER DOSYAYI DEDİ GÖNDERDİM İŞLEMCİDE SORUN BULDU DEĞİŞTİRDİM İŞLEMCİYİ YİNE AYNI.
bilgisayar masaustu mu

Top Bottom